03.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 03.01.2018-1:30 A-A+

Milano'da barıştılar

Seda Sayan, kendisine “Dinozor” diyen ve mahkemelik olduğu Lerzan Mutlu’yla Milano’da tesadüfen karşılaşınca, barış imzaladı.

Milano'da barıştılar

12 yıl önce başka kanallarda yaptıkları sabah programları yüzünden başlayan kavgaları, mahkemeye taşınan Seda Sayan ve Lerzan Mutlu, İtalya’nın Milano şehrinde tesadüfen karşılaşıp barıştı. Mutlu, “Seda, başarımı engellemek için elinden geleni yaptı. Sabah programımı yayından kaldırttı” demiş, ardından Twitter’da, “Gençlerle aşık atıp kimsenin ekmeğiyle oynamaya çalışmıyorum. Zangoç olmuşsun hâlâ genç kız gibi davranıyorsun, 58 doğumlu bir dinozor” yazınca, ikili mahkemelik olmuştu. 

Mutlu’yla olan fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşan Sayan, “Allah’ın işi işte, karışılamaz. Dünyanın bir ucunda karşılaşıp, böyle sarmaş dolaş oluverirsin. Sorgusuz sualsiz kenetlenirsin. ‘Olay bitmiştir’ deyip kaldığın yerden devam edersin. 2018’de hayatıma hoş geldin” yazarak barış imzaladıklarını duyurdu. Mutlu ise Sayan’a, “Canım benim” diyerek kalp emojisiyle karşılık verdi. Sayan, iki yıl önce Twitter’da yazdıkları için Mutlu’ya 10 bin TL’lik manevi tazminat davası açmış ve 3 bin TL kazanmıştı.Yeni yıl öncesi bu 4 klişeyi atlamayın!

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.