Ahmet Korkmaz!

Kritik
Nevzat Dindar KritikTüm Yazıları
18 Ocak Çarşamba 2017

Transferini istemeyen ve boykot edenler 3 numaralı futbolcuyu dün görünce ne hissettiler acaba?  Evet; efsane isim Bülent Korkmaz’ın forması lâyık olduğu isimde artık. Transfer sürecinde yöneticiler bana “Tekmeye kafa koyan bir futbolcu. Kolay kolay da sakatlanmıyor” demişlerdi. Dün şuta kafa koydu. Kritik müdahaleleri ile ilk maçta kendine hayran bıraktı. Sakatlıklarla boğuşan savunmaya resmen bir terminatör gelmiş. Dozunda sertliği ile takımın ihtiyacı olan direnci vereceğini gösterdi. 1.84 boyuna karşın sıçrayışı ve hava hakimiyeti etkileyici. Eren’in golünde de asist yaptı. Transferine en çok Muslera sevinmiştir herhalde. Carole’ün de bu bölgede sırıtmaması Riekerink’in elinini güçlendirecektir.

Patates tarlasını andıran zeminde Galatasaray gruptan çıkmak için önemli bir galibiyet aldı. İşi bu kez ciddiye aldılar ve sürprize izin vermediler. Podolski’ye ayrı parantez açmak lazım. Şu dönemde O’nu satmak şampiyonluktan vazgeçmek demek. Bu yüzden karar verirken bin kere düşünmek lazım. Eren de golleriyle ihtiyacı olan morali buldu.

Son söz de tribünlere.. Gönül isterdi ki geliri kahraman şehidimiz Fethi Sekin’in ailesine bağışlanacak maçta dolu dolsaydı. Şehidim sen rahat uyu. Vatan size minnettardır...

canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın