17.05.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 17.05.2018-1:30 A-A+

‘O arkadaşın lastiği büyümüş’

‘O arkadaşın lastiği büyümüş’

Umut Ünver 

Yaşar İpek, nişanlısı Seren Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır’ı ölümle tehdit ettiği iddialarını, “Öyle bir şey yok. O arkadaşın lastiği büyümüş” diyerek yalanladı.

Seren Serengil’le olan videolarını silmeyen eski sevgilisi Özay Bakır’a, sunucunun nişanlısı Yaşar İpek’ten sert açıklamalar geldi. Bakır için “O arkadaşın lastiği biraz büyümüş” diyen şarkıcı, “Beni, tehdit ettiğim gerekçesiyle savcılığa şikayet etmiş, öyle bir şey yok. Önce avukatımız aradı, ardından Seren, sonrasında da birtakım arkadaşlarım aradı. İnat edip silmedi” dedi. 

İsteklerinin rica üzerine yürüdüğünü belirten şarkıcı, “En son ben aradım, işe yaramadı. Patronuna ulaştım, ‘İnat ediyor, silmiyor’ dedi. Reklam peşinde olduğu kesin. Yakın zamanda albüm çıkaracak. İnsanda biraz onur, karakter olacak. Benim eski sevgilim başkasının elini tutuyorsa, o saatten sonra ne resmini koyar, ne de adını anarım. İnsan olayı buraya getirmemeli” şeklinde konuştu. 

Serengil, “Şu an evliliğime odaklandım. Eşimin dışında bir şey düşünmüyorum” dedi.

Etiketler
Bilgi Yarışması12 Eylül darbesi hangi yılda olmuştur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.