Otobüsler taşlandı

Bornova Stadı’nda oynanan maç öncesi olaylar yaşandı. Göztepeli taraftarlar, Beşiktaşlı seyircileri stada getiren otobüslere taş yağdırdı.

06 Kasım 2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 06.11.2017 - 01:14 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » Otobüsler taşlandı
Haberin fotoğrafları

Bornova Stadı’nda oynanan maç öncesi olaylar yaşandı. Göztepeli taraftarlar, Beşiktaşlı seyircileri stada getiren otobüslere taş yağdırdı.

Otobüslerin camları kırılırken, bir Beşiktaş taraftarı başından yaralandı. Polis iki gruba biber gazıyla müdahale etti. Biber gazı rüzgarın etkisiyle tüm stada yayıldı.

Kale arkasında oturan Beşiktaşlı taraftarların tribüne girişi sırasında da arbede yaşandı. Bir grup taraftarın bariyerlere yüklenmesinin ardından çevik kuvvet ekipleri siyah-beyazlılara müdahale etti.

Aşkın’a ziyaret

İzmir’de önceki akşam 50. yaş gününü kutlayan Başkan Fikret Orman dün de İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’ı makamında ziyaret etti.

Siyah-beyazlı yöneticilerden Ahmet Ürkmezgil ve Metin Albayrak ile Ege Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Mahir Kaplan ve Aliağa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Bora Ülken de ziyarette yer aldı. Başkan Orman, Beşiktaşlı olan Hüseyin Aşkın’a ziyaretin sonunda isminin yazılı olduğu forma hediye etti.




Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
2018 FIFA Dünya Kupası'nda hangi takım şampiyon olur? Anket Bitiş Tarihi : 15.07.2018









oy ver
canlı skor
  • FC Bisamberg-Austria Wien17:00
  • S.Moskova-FC Dinamo St Petersburg17:00
  • D.Moskova-Chernomorets Balchik17:30
  • Pinzgau Saalfelden-Zenit19:00
  • Start-Kristiansund BK19:00
  • Strømsgodset-Ranheim19:00
  • Bodø/Glimt-Sandefjord19:00
  • FK Haugesund-Lillestrøm19:00
  • Sarpsborg 08-Tromsø19:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX