Şampiyonlar Ligi gruplarında son hafta heyecanı

UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarında son hafta maçları yarın başlayacak.

İSTANBUL (AA)
10 Aralık 2018 - 10:22 | Son Güncelleme: 10.12.2018 - 10:24 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Şampiyonlar Ligi » Şampiyonlar Ligi gruplarında son hafta heyecanı
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı organizasyonunun 6.  hafta karşılaşmaları, yarın ve 12 Aralık Çarşamba günü oynanacak.
 
Beş maçta topladığı 4 puanla D Grubu'nun 3. sırasında yer alan  Galatasaray, yarın saat 20.55'te Portekiz'in Porto takımını konuk edecek.  Şampiyonlar Ligi'nde üst tura çıkma şansı bulunmayan sarı-kırmızılılar, grubu, 6.  haftaya 3 puanla son sırada giren Lokomotiv Moskova'nın önünde bitirerek UEFA  Avrupa Ligi'ne kalmaya çalışacak.
 
Ligde son hafta öncesi Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona,  Porto, Schalke 04, Bayern Münih, Ajax, Manchester City, Real Madrid, RomaJuventus ve Manchester United son 16 turuna yükselen takımlar oldu.
 
Altıncı hafta maçlarının programı şöyle:
Yarın:
20.55 Schalke 04 (Almanya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)
20.55 Galatasaray - Porto (Portekiz)
23.00 Monaco (Fransa) - Borussia Dortmund (Almanya)
23.00 Club Brugge (Belçika) - Atletico Madrid (İspanya)
23.00 Inter (İtalya) - PSV (Hollanda)
23.00 Barcelona (İspanya) - Tottenham (İngiltere)
23.00 Kızılyıldız (Sırbistan) - Paris Saint-Germain (Fransa)
23.00 Liverpool (İngiltere) - Napoli (İtalya)
 
12 Aralık Çarşamba:
20.55 Viktoria Plzen (Çekya) - Roma (İtalya)
20.55 Real Madrid (İspanya) - CSKA Moskova (Rusya)
23.00 Benfica (Portekiz) - AEK (Yunanistan)
23.00 Ajax (Hollanda) - Bayern Münih (Almanya)
23.00 Manchester City (İngiltere) - Hoffenheim (Almanya)
23.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Olympique Lyon (Fransa)
23.00 Valencia (İspanya) - Manchester United (İngiltere)
23.00 Young Boys (İsviçre) - Juventus (İtalya)
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • DC United-Betis03:00
  • Minnesota Stars-Hertha Berlin03:00
  • Simba SC-Sevilla19:00
  • Etar-Slavia Sofya20:00
  • York 9 FC-AS Blainville02:00
  • Cavalry FC-Pacific FC04:30
  • Ergene Velimese Spor-Nevşehirspor Gençlik16:00
  • NY Red Bulls-Vancouver Whitecaps03:00
  • J.Wilstermann-Blooming01:15
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX