Altay’da sona doğru

Ankaragücü, genç file bekçisi için 3 milyon euro istese de, başkent ekibi bunu daha sonra 2 milyon euroya düşürdü. Fenerbahçe’nin, transferi 1.5 milyon euroya bitirmeye yakın olduğu ifade edildi

Altay’da sona doğru

SENAD OK

Yeni sezonun kadrosunu kurmak için kolları sıvayan Fenerbahçe Yönetimi, en sorunlu bölgelerin arasında gördüğü kaleyi güçlendirmek için transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Berke’nin zamana ihtiyacı olması, Harun’un geçen sene güven vermemesi Volkan’ın yaşı gibi etkenler masaya yatırıldı. Son dönemde ağırlık kazanan isimler yerli kaleciler oldu.Bunların başında Medipol Başakşehir’in başarılı file bekçisi Mert Günok geldi. Futbol Federasyonu seçimlerinde Fenerbahçe cephesi Mert konusunda nabız yoklasa da, turuncu-lacivertliler başarılı kaleciyi vermeyeceklerini iletti.

Sıkı pazırlık

Bu nedenle Mert planı gelecek sezona bırakıldı, öncelikler listesinden çıkarıldı. Sözleşmesi sezon sonu bitecek kalecinin bonservis bedeli olmaksızın transferi gerçekleştirilecek. Bu nedenle sarı-lacivertliler, Ankaragücü’nden Altay Bayındır’ı transfer etmek üzere... Ankara ekibi, bonservis bedeli üç milyon euro istese de bu rakamın iki milyon euroya düştüğü ifade edildi. Fenerbahçe’nin bu transferi 1.5 milyon euroya bitirebileceği ifade edildi. Transfer gerçekleşirse Altay’ın birinci kaleci olma ihtimalinin yüksek olduğu vurgulandı.

Fikret Orman: "Bundan sonraki başkanımıza gereken desteği sağlayacağım"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber