Geri Dön

Amrabat bin pişman

Granada maçında yedek kulübesinde agresif tavırlar sergileyen Nordin Amrabat, bu konuya açıklık getirerek üzüntüsünü dile getirdi.

Amrabat bin pişman

Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Galatasaray'dan kiralık olarak gittiği Malaga'da son günlerin en çok konuşulan isimlerden bir tanesi olan Nordin Amrabat, geçtiğimiz hafta sergilediği tavırlarla ilgili bir açıklama yaptı. Basın toplantısında konuşan Faslı futbolcu, adeta günah çıkardı ve özür diledi.
Amrabat, "Yaptığım hareket profesyonelliğe yakışmayan bir hareketti. Oyundan alındığımda sinirlendim. 1-0 kaybediyor ancak iyi oynuyorduk. Tek eksiğimiz goldü. Ben de takıma yardımcı olmak için elimden geleni yapıyordum. O an bir hayal kırıklığı yaşadım" dedi.

'Inzaghi değilim'
Takım içindeki pozisyonuna da değinen oyuncu, ideal mevkisinin kanat olduğunu belirterek ilginç bir benzetme yaptı: "Aslında benin mevkim sol kanattır. Ancak hocam ilerde oyna derse orda ne yapabilirim ki. Ben Pippo Inzaghi gibi tipik bir santrfor değilim. Ancak yine de elimden geleni yaparım" diye konuştu. Amrabat Granada maçının ikinci yarısında oyundan alındıktan sonra yedek kulübesinde elindeki eşofmanı fırlatmıştı.
Milli takımda iki maç oynadığını ve formda olduğunu da belirten Amrabat, Afrika Uluslar Kupası'nın ülke için çok önemli olduğunu ve başarı hedeflediklerini de söyledi. Ev sahibi Fas olan turnuvanın iptal edilme ihtimaline karşılık ise söz söyleyecek durumda bulunmadığını iletti.

Beşiktaş'ta Emre Kocadağ'dan hakem tepkisi! Yeni hoca açıklaması

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber