Beşiktaş'ta Tevfik Yamantürk yeniden aday

Beşiktaş'ta Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, 3 Ağustos Cumartesi günü yapılacak divan başkanlığı seçiminde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'ta Tevfik Yamantürk yeniden aday

Yamantürk, Levent'te düzenlediği basın toplantısında, 15 Nisan 2017'de  divan başkanlığına seçildiğini hatırlattı.

Aradan geçen sürede yaptıkları hizmetlerle alakalı bilgi veren  Yamantürk, "İki yıl içinde camianın birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket  etmesi için gayret gösterdik. Bu yönde tüm üyelerden büyük destek gördük. Divan  kurulundaki birçok değerli üye, 3 divan toplantısına mazeretsiz olarak  katılmadıkları için kulüp tüzüğündeki bir madde nedeniyle divan kurulu üyelikleri  düşürüldü ve bu husus camiada huzursuzluğa neden oldu." ifadelerini kullandı.

Bu üyeleri yeniden kazanmak adına çalışmalar gerçekleştirdiklerini ve  bunu başardıklarını vurgulayan Yamantürk, şunları kaydetti:

"Yeni çalışma döneminde Beşiktaş'ın güçlü bir yönetimle ahenk ve barış  içinde yönetilmesine önem veriyoruz. Bizler Beşiktaş'ın bir nevi sigortası  olacağız. Kulübümüzün sağlam, güvenilir ve güçlü bir yapıya sahip olmasının  sigortası olacağız. Bu amaçla yeniden göreve talip olduk. Görev sürecimizde  hizmette kusursuz olduk, verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk. Ben ve arkadaşlarımı  kulübün mahrem meselelerini konuşurken duymadınız, duymayacaksınız. Ekibi hiç  bozmadan aday olmaya karar verdik."

Tevfik Yamantürk'ün başkanlığındaki Divan Başkanlık Kurulunda ikinci  başkan Fethi Hinginar, genel sekreter Turgay Pirinç ile üyeler Fikret Kuzucu,  İlhan Gölvan, Korkut Soydan ve Haluk Özgerçek bulunuyor.

 

 

 

Beşiktaş: 2 - Pendikspor: 1 (Hazırlık Maçı)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber