Eskişehirspor'u eksiklikler zorluyor

Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Adanaspor maçı öncesi eksiklikler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eskişehirspor'u eksiklikler zorluyor

Sakat ve cezalı oyuncu sayısının artması Teknik Direktör Yücel İldiz'i düşündürürken, iş yine genç oyunculara düşecek. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan İldiz, ilk yarıyı 3 puanla kapatmak istediklerini de söyledi.

Ara boşluğun iyi bir fırsat olduğunu kaydeden İldiz, "Biliyorsunuz son haftaya girerken cezalılar ve sakatlardan dolayı biraz sıkıntılıyız. Ama sonuç olarak sahaya bir 11 kişiyle çıkacağız. Adanaspor, bu grubun iyi takımlarından bir tanesi. Tam istedikleri neticeleri alamasalar bile, her zaman için dişli takımlardan bir tanesidir. Cumartesi günü son derece zorlu bir müsabaka olacak. Seyircimiz bizi her maç gerçekten destekliyor ama bu maç, her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacımız var. Çünkü önemli oyuncularımız eksik. Kapanışı iyi yapmak istiyoruz. Ligin ilk yarısını 3 puanı alarak kapatırsak, bizim adımıza çok iyi olacak. Ara boşluk bize iyi gelecek diye düşünüyorum" dedi.

Yücel İldiz açıklamaların ardından takımının başına geçti. Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde yapılan antrenman 80 dakika sürdü. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma, yarım saha, taktik oyun ile devam etti. Antrenman stretching ile son bulurken, Eskişehirspor-Adanaspor mücadelesi cumartesi günü oynanacak.

Bakan Kasapoğlu ve Nihat Özdemir'den gol sevinci!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber