Fenerbahçe'ye büyük güven!

THY Euroleague'de oynayan takımların genel menajerleri, bir ankete katıldılar. Menajerlerin %54'ü Fenerbahçe'nin final four yapacağına dair oy kullandı.

Fenerbahçe'ye büyük güven!

THY Euroleague takımlarında görev alan genel menajerler, bir ankete katılarak çeşitli sorulara cevap verdiler.

Ankete katılan genel menajerler ilk olarak, hangi takımın final four'a kalacağına dair soruya cevap verdiler. Genel menajerler CSKA'nın %95.83, Barcelona'nın ve Real Madrid'in %91.66 ve Fenerbahçe Ülker'in %54.17 ihtimalle Euroleague'de final four'a kalacağını belirtti. Temsilcilerimizden Anadolu Efes'in final four'a kalmasına %4.17 oran verildi.

Euroleague'in izlemesi en keyifli takımı olarak Barcelona %29.17 ile zirvede yer alırken, Fenerbahçe ve Efes'e %4.17 oy verildi. En rahatsız edici rakip olarak CSKA Moskova %33.33 oy alırken, Fenerbahçe yine %4.17 oy aldı.

Yılın koçu olarak Zeljko Obradovic'in eski yardımcısı olan ve geçen sene Banvit'i çalıştıran CSKA Moskova Başantrenörü Dimitris Itoudis, %29.17 oy aldı. Anadolu Efes Başantrenörü Dusan Ivkovic %16.67, Fenerbahçe Ülker'in patronu Zeljko Obradovic %12.50 oy aldı.

Ankete katılan genel menajerler, en iyi salonun Alba Berlin'e ait olduğunu belirtirken, Fenerbahçe Ülker Sports Arena %8.33 ile en iyi 5. salon olarak görüldü. Genel menajerlerin gitmekten en çok keyif aldığı şehir Barcelona olukrne, İstanbul %12.50 ile sıralamadaki 4. şehir oldu.

Fenerbahçeye büyük güven

Skorer Tv Haber Bülteni - 24 Eylül 2019

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber