Geri Dön

'Huafon Cup' yelken yarışları başlıyor

İstanbul’lu yelken severlerbu yıl ilk kez düzenlenecek “Huafon Cup” kapsamında 4-5 Haziran tarihlerinde Kalamış Koyu’nda bir araya gelecek.Türkiye’nin önde gelen yarış teknelerinin katılacağıturnuvada yarışçılar KalamışKoyu’ndanstart alacak ve yelkenlerini rüzgarla şişirecekler.

'Huafon Cup' yelken yarışları başlıyor

Huafon Cup, Suadiye Yelken Kulübü ile Poseidon Yelken’in ortakorganizasyonuve Çin’in spandeksüretimi alanında çevreye duyarlı üretim ödüllüdünya devi Huafon’un ana sponsorluğunda 4-5 Haziran tarihlerinde ilk kez düzenlenecek. Takımların kıran kırana mücadele edeceği yarış renkli anlara sahne olacak.

Turnuva ilk gün Kalamış Koyu’nda start alacak, planlanan rotada adalar çevresinde dönülerek yeniden Kalamış Koyu’ndason bulacak. İkinci gün ise Caddebostan'da Şamandıra Yarışı gerçekleşecek.

Turnuvada Huafon adına 7-bela teknesi yarışacak. Suadiye Yelken Kulübü ve Poseidon Yelken’in ortak organizasyonunda gerçekleşeceketkinliğe Huafon’u temsilenkurumun global CEO’su Mr. Jichu Pan, Huafon Türkiye CEO’su Mr. Bo Cheng ve Huafon Türkiye Genel Müdürü Ersan Altan katılacak.

Marmara Denizi’nin sularında yelken yapmanın keyfine varacak olan yarışçılar ikigün sürecek zorlu mücadelenin ardından 5 Haziran 2016, Pazar akşamı kupa töreninde bir araya gelecekler.5 ayrı kategoride birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlar kupa kazanmaya hak kazanacaklar.

Marius Sumudica: "Güçlü bir takıma karşı oynadık"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber