Geri Dön

Kosova'da Beşiktaş coşkusu

Kosova'da saatler , Beşiktaş'ın kuruluş yılı olan 19:03'ü göstermesiyle 113. yıl havai fişek gösterileriyle kutlandı

Kosova'da Beşiktaş coşkusu

Kosova'da 2013 yılında kurulan Prizren Beşiktaşlılar Derneği, kuruluşunun 3'üncü yılını ve Beşiktaş Kulübü'nün 113'ncü yılını düzenlenen gece ile kutladı.

Törene; Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) Milletvekilleri Müferra Şinik ve Fikrim Damka yanı sıra çok sayıda Kosovalı Beşiktaşlı taraftarlar katıldı. 2013 yılında kurulan Prizren Beşiktaşlılar Derneği, kuruluşunun 3'üncü yılı ve Beşiktaş'ın 113'ncü yılı nedeniyle tören düzenlediği gecede. saatler Beşiktaş'ın kuruluş yılı olan 19:03'ü göstermesiyle havai fişek eşliğinde kutlama yapıldı.

Bu özel gecede DHA'ya konuşan Prizren Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Emre Çabrat, Kosova'da çok sayıda Beşiktaş taraftarının bulunduğunu ve her geçen gün sayının arttığını dile getirdi. Prizren Beşiktaşlılar Derneği olarak çok sayıda sosyal faaliyete imza attıklarını söyleyen Çabrat, dernek olarak faaliyetlerini sürdüreceklerini söyledi. Gece Prizren Beşiktaşlılar Derneği'nin 3'üncü kuruluş yılı ile Beşiktaş takımının 113'üncü yılı nedeniyle hazırlanan pasta kesildi. Prizren'de Türkiye Cumhuriyeti'nin dört büyük takımı olan Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarının dernekleri var. Kosova'da bu takımları yaşatmak ve kendi takımlarının çatısı altında toplanmak maksadıyla kurulan sivil toplum kuruluşları faaliyetlerine devam ediyor.

Cenk Tosun, Crystal Palace formasıyla Manchester City'ye konuk oluyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber