MP Antalyaspor otomobil tanıttı

Medical Park Antalyaspor teknik heyet ve futbolcuları, bir otomobil firmasının satışa çıkardığı yeni model araçların tanıtımına katıldı.

MP Antalyaspor otomobil tanıttı

Kepezüstü Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan firmanın yeni seri otomobillerinin tanııtımına, teknik direktör Mehmet Özdilek, futbolcular Uğur İnceman, Ömer Şişmanoğlu, Murat Duruer ve Nicola Ziziç ile birlikte yöneticiler Emin Altıner, Mehmet Akıncıoğlu ve Nurettin Ünal katıldı. Futbolcu, teknik heyet ve yöneticiler, beğendikleri otomobillerde test sürüşü de yaptı.


EMNİYET KEMERİ TAKMAYI UNUTTU
Test sürüşü sırasında iki kez emniyet kemerini takmayı unutan teknik direktör Mehmet Özdilek'i gazeteciler uyardı. Futbolcular otomobillerin iç dizaynını beğenirken, Özdilek bindiği iki otomobilden de son derece memnun kaldığını, herkese tavsiye ettiğini sözlerine ekledi.

Firmanın daveti üzerine tanıtıma katıldıklarını belirten Teknik Direktör Özdilek, ambleme dikkat çekerek, "Yıldızı seviyoruz. Yıldız bizim için çok önemli. Onları bu özel günde yalnız bırakmak istemedik. Hem de biz ve oyuncu arkadaşlarımız yeni modellere bakarak, küllenen düşüncelerimizi temizleyip ufkumuzu geliştirmeye çalışıyoruz" dedi.

Deniz Türüç: "Daha iyi olmamız lazım"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber