Geri Dön

Süper Lig transfer haberleri futbol

Süper Lig transfer haberleri, futbolda bomba transferler, transferde son gelişmeler

Süper Lig transfer haberleri futbol

Galatasaray transfer haberleri futbol

Fenerbahçe transfer haberleri futbol

Beşiktaş transfer haberleri futbol

Galatasaray transfer haberleri futbol

'Mancini'ye hayır demek çok zor!'

Galatasaray'ın hedefi Heitinga
Rhodolfo için resmi hamle
Galatasaray Endoğan Adili'yi geri gönderdi mi?
'Mancini'ye hayır demek çok zor!'
Galatasaray'ın, Rubin Kazan'ın kontratı biten İsrailli futbolcu Bibras Natkho ile ilgilendiği iddia edildi. Rus ekibiyle kontratı sona eren ve kendisine gelen teklifleri reddeden Natkho iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

HAYIR DEMEK ZOR

İsrailli ön libero, Mancini tarafından bizzat istendiğini iddia ederken, İtalyan teknik adamın iki sene önce Manchester City'i çalıştırırken de kendisini transfer etmek istediğini belirtti. G.Saray'dan teklif gelirse memnun olacağını belirten Natkho, "Mancini gibi bir isme hayır diyemezsiniz fakat şu anda her şey pazarlık aşamasında ve imzalanmış bir belge yok. Sanıyorum ki gelecek hafta durum daha net bir hale gelir" ifadelerini kullandı.

MİLAN İDDİASI

25 yaşındaki Natkho'nun adı Real Betis ve Stuttgart gibi takımlarla geçerken İtalyan medyası da İsrailli futbolcunun Milan'a transfer olacağını iddia ediyor.

Galatasaray'ın hedefi Heitinga
Ara transferde oldukça hızlı olan Galatasaray'ın, Everton'la yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılan Hollandalı savunma oyuncusu John Heitinga ile temasta olduğu öğrenildi.
İtalya’nın önemli spor kanallarından Sky Sport’a konuşan ve oyuncunun Çizme’deki haklarını elinde bulunduran menacer Fabio Parisi, “Türkiye’den Galatasaray, Heitinga’yı istedi” ifadesini kullandı. Bu sezon Everton’da sadece 4 maça çıkan tecrübeli futbolcunun sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olmasına rağmen bonservis bedeli ödenmeden kulüpten ayrılması bekleniyor.
Stoper arayışında olan Beşiktaş yönetimi, Heitinga'yı da transfer listesine almıştı.
Rhodolfo için resmi hamle
Galatasaray'ın, stoper Luiz Rhodolfo için Sao Paulo'ya resmi teklifte bulunduğu ve 5 milyon euro önerdiği belirtildi
Galatasaray'ın, Mancini'nin çok istediği Luiz Rhodolfo için resmi teklifte bulunduğu Brezilya basınında geniş yer buldu. Sarı-kırmızılı yönetimin, Sao Paulo kulübüne 5 milyon önerdiği ve gelecek hafta sonuna kadar cevap vermesi için zaman tanıdığı belirtildi. Transferin gerçekleşebilmesi için Rhodolfo'nun yüzde 50 haklarına sahip olan Atletico Paraenense'nin de sözleşme şartlarını onaylaması gerekiyor.
ÇEKİL ARADAN GREMİO!
Bu arada Gremio'nun Rhodolfo'nun satış opsiyonu üzerindeki hakkı 31 Ocak'ta sona erecek. Gremio'nun çekilmesiyle kozları eline alacak Cimbom, transferi haftaya bitirmeyi hedefliyor.
Galatasaray Endoğan Adili'yi geri gönderdi mi?
Bazı haber ajanslarının Galatasaray tarafından İsviçre'ye gönderildiğini iddia ettiği Endoğan Adili ile ilgili gerçeği Skorer.com açıklıyor.
Akşam saatlerinde Galatasaray'ın Endoğan Adilli'yi geri gönderdiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ancak gerçeğin farklı olduğu ortaya çıktı. Skorer'in edindiği bilgiye göre Endoğan iki gündür Florya'da antrenmanlara bile çıkıyor.
500 bin euro bonservis bedeli karşılığında Galatasaray'ın kadrosuna kattığı genç futbolcu İstanbul'da ve şuan bir otelde kalıyor. Endoğan'la ilgili herhangi bir pürüzün olmadığı ve pasaportunun çıkmasının beklendiği belirtildi.
Diğer taraftan Endoğan Adili iki gündür Florya Metin Oktay Tesisleri'nde antrenmanlara çıkıyor.
Fenerbahçe transfer haberleri futbol
Fenerbahçe'de Kampl transferi bu karara bağlı
Roma'ya ret!
F.Bahçe Veysel'e sarıldı
Fenerbahçe'de Kampl transferi bu karara bağlı
Fenerbahçe transfer döneminin son günlerinde transferde hareketli saatler yaşamaya başladı.
Transferin sessiz takımı Fenerbahçe takımdaki yabancılarına gelen tekliflerden dolayı hareketli saatler yaşıyor. Ayrıca sarı lacivertliler gelen teklifleri değerlendirerek Ersun Yanal'ın çok istediği yıldız futbolcuyu kadrosuna katmanın planlarını yapıyor.
Fenerbahçe'de gündem yabancı futbolcuları Yobo, Holmen ve Meireles'e gelen teklifler. Yobo ve Holmen'e Süper Lig'den gelen teklifler Meireles'e ise İngiltere'den yapılan teklifler Fenerbahçe yönetimini sevindirdi ancak oyuncular için aynı şey geçerli değil.
Kadro dışı kalabilirler
Özellikle Yobo ve Holmen'in takımdan ayrılmasını isteyen yönetim bu oyunculara Salı gününe kadar gelen teklifleri değerlendirmelerini istedi. Yönetim bu iki oyuncunun takımdan ayrılmamaları durumunda kadro dışı bırakma yoluna gitmeyi planlıyor.
Meireles giderse Kampl gelebilir
Son olarak İngiliz West Ham United kulübünün talip olduğu Raul Meireles için Fenerbahçe 8-10 milyon Euro arasında gelebilecek tekliflere evet yanıtını verecek böylelikle buradan gelen parayla Salzburg'da oynayan yıldız futbolcu Kampl'ı almak için kendisine kaynak yaratacak olan sarı lacivertliler transferin son gününe kadar yıldız futbolcuyu kadrosuna katmayı planlıyor. Fenerbahçe bu transferle birlikte hem taraftarlarını havaya sokmak istiyor hem de lig yarışında daha da güçlenerek şampiyonluk yolunda önemli bir oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.
13 milyon Euro
Kampl için Salzburg kulübünün 13 milyon Euro istediği ve Fenerbahçe'nin Meireles'den gelecek olası bir 8-10 milyon Euro ve kasasından koyacağı parayla bu transferi noktalamak istediği aktarılıyor.
Roma'ya ret!
Mükemmel formuyla şu anda F.Bahçe'nin en gözde oyuncusu durumuna gelen Caner Erkin, Roma'nın teklifine sıcak bakmadı. Il Tempo gazetesi, gelecek sene için hem savunma yönü, hem de hücum özellikleri olan bir oyuncu arayan Roma'nın Caner'e kanca attığını duyururken, "Caner, Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşamak istediğini söyleyerek teklifi reddetti" ifadelerini kullandı.
F.Bahçe Veysel'e sarıldı
Sarı-lacivertli kulüp, ezeli rakibinin gündemindeki Veysel Sarı için Eskişehirspor'un istediği 800 bin euro'luk rakamı ödemeye hazır olduğunu bildirdi. Sürpriz transfer her an gerçekleşebilir
Ara transferin sessiz takımı F.Bahçe gündeme damgasını vuracak bir atağa kalktı. Sarı lacivertli ekibin hedefindeki oyuncu Veysel Sarı olurken, bu futbolcuyla G.Saray'ın haftalardır yakından ilgilenmesi transfer hamlesini ilginç kılıyor. F.Bahçe, Eskişehir'in sözleşme yenilemediği gerekçesiyle kadro dışı bıraktığı Veysel Sarı için cazip bir teklifte bulundu. Sarı Kanaryalar, Eskişehirspor'un 25 yaşındaki futbolcu için istediği 800 bin euro'luk bonservis bedelini ödemeyi kabul etti.
CİMBOM'DA ENDİŞE VAR
Bu flaş gelişme Galatasaray cephesinde endişeye neden oldu. Daha önce Eskişehir'in istediği 800 bin euro'luk rakamı kabul etmeyen Cimbom'un, başarılı sağ bek için yeni bir teklif hazırlaması bekleniyor. Diğer yandan Eskişehir'den 800 bin TL alacağı olan Veysel'in serbest kalması da gündemde. Es-Es eğer devre arası transfer sezonunun bitiş tarihi olan 3 Şubat'a kadar alacaklarını ödemezse, Veysel Sarı serbest kalacak. Ara transferin gözde ismi Veysel'le bir ara Beşiktaş da ilgilenmişti.
Beşiktaş transfer haberleri futbol
Ronaldinho'dan Beşiktaş'a sürpriz mesaj
Lodeiro resmen bitti
Galatasaray'dan Beşiktaş'ı çıldırtacak hamle
Ül­ke­sin­de Dün­ya Ku­pa­sı’nda oy­na­mak için Mi­ne­iro ile 1 yıl­lık mu­ka­ve­le uza­tan sü­per sam­ba­cı­nın, ağa­be­yi ara­cı­lı­ğıy­la me­saj yol­la­dı­ğı or­ta­ya çık­tı: Be­şik­taş’la yaz trans­fer dö­ne­min­de yi­ne gö­rü­şe­lim.
Be­şik­taş ve Türk fut­bo­lu­nun gün­de­mi­ni uzun sü­re iş­gal eden Ro­nal­din­ho trans­fe­ri ko­nu­sun­da Bugün önem­li de­tay­la­ra ulaş­tı. Bu trans­fe­rin ger­çek­leş­me­si adı­na Be­şik­taş için önem­li ini­si­ya­tif­ler kul­la­nan Fur­kan Şe­nol ve Ay­han Ye­şil­baş, Mi­ne­iro’ya sa­de­ce 1 yıl­lık im­za atan Ro­nal­din­ho ko­nu­su­nun bu trans­fer dö­ne­mi için ka­pan­dı­ğı­nı; an­cak ya­zın gün­cel­le­ne­ce­ği­ni söy­le­di­ler. Şe­nol, “Bir­kaç gü­ne ka­dar Ro­nal­din­ho’nun At­le­ti­co Mi­ni­ero’yla söz­leş­me ye­ni­le­me me­se­le­si ke­sin de­ğil­di. Bi­zi ara­dı­lar ve res­mi im­za­nın atıl­dı­ğı­nı söy­le­di­ler. As­sis, se­zon so­nu için Be­şik­taş’la ye­ni­den gö­rüş­mek is­te­dik­le­ri­ni söy­le­di” de­di.
Ku­pa bas­kı­sı bit­miş ola­cak
Ro­nal­din­ho’nun ku­lü­büy­le bir yıl­lık söz­leş­me uzat­ma­sı­nın, Be­şik­taş’a yaz trans­fer dö­ne­min­de zor­luk ol­ma­ya­ca­ğı­nı ifa­de eden Şe­nol, “As­sis, İs­tan­bul’da ken­di­si ve ai­le­si için Be­şik­taş for­ma­sı, eş­ya­la­rı al­dı. Bu­ra­da ya­şa­mak is­te­dik­le­ri­ni söy­le­di­ler. Üs­te­lik, Dün­ya Ku­pa­sı bas­kı­sı da or­ta­dan kal­ka­cak” şek­lin­de ko­nuş­tu. Sam­ba­cı, ye­ni­den se­çil­mek için bü­yük ça­ba sar­fet­ti­ği Bre­zil­ya Mil­li Ta­kı­mı’nın ho­ca­sı Sco­la­ri’nin de bas­kı­sı ile kar­şı kar­şı­ya kal­mış­tı. Ül­ke­sin­de Dün­ya Ku­pa­sı için gö­zö­nün­de bu­lun­mak is­te­miş­ti.
Rüş­tü’den Türk­çe öğ­ren­di
Şe­nol, “Ro­nal­din­ho ger­çek­ten Be­şik­taş’a gel­mek is­te­di­ği­ni, Bre­zil­ya’da­ki gö­rüş­me­de söy­le­di. Çar­şı Gru­bu’nu çok iyi bi­li­yor. Rüş­tü’yle Bar­ce­lo­na’dan ar­ka­daş. Rüş­tü’den Türk­çe ke­li­me­ler de öğ­ren­miş. Ağa­be­yi As­sis de Be­şik­taş’la an­laş­ma­yı çok is­te­di” di­ye ko­nuş­tu. As­sis’in bas­kı­la­ra di­re­ne­me­di­ği­ni bu ne­den­le Be­şik­taş’a bu trans­fe­rin ger­çek­leş­ti­ril­me­di­ği­ni be­lir­te­rek, “Ro­nal­din­ho, Bre­zil­ya’da el üs­tün­de tu­tu­lan bir oyun­cu. Bre­zil­ya’da kal­ma­sı ko­nu­sun­da ta­raf­tar­la­rın yap­tı­ğı bas­kı­ya ağa­be­yi As­sis da­ha faz­la da­ya­na­ma­dı. Be­şik­taş’ta spon­sor­luk an­laş­ma­la­rı bi­raz ge­cik­ti” de­di.
Lodeiro resmen bitti
Botafogo yönetimi 'Lodeiro gündemi' ile özel olarak bir araya geldi. Toplantıdan Beşiktaş'ın teklifine 'hayır' kararı çıktı
Ronaldinho'nun ardından Beşiktaş'ın gerçekleştirdiği ikinci Brezilya seferi de hüsranla sonuçlandı. Bir süredir, Botafogo forması giyen Nicolas Lodeiro'yu renklerine bağlamak için uğraş veren siyah beyazlılara kötü haber geldi.
Konuyu değerlendirmek üzere özel olarak toplanan Brezilya kulübünün yönetiminin toplantısından, Beşiktaş'ın teklifini reddetme kararı çıktı. Uruguaylı futbolcunun da menajeri ile birlikte bizzat katıldığı toplantıda alınan kararda, siyah beyazlıların teklifinin yapısının ve teklifin miktarının yeterli görülmemesinin etkili olduğu bildirildi.
Ayrıca oyuncuyu 5 aylığına kiralamanın kulübe bir şey kazandırmayacağı, satın alma opsiyonu olarak belirlenen miktarın da yeterli bulunmadığı dile getirildi. Son dönemlerde Seedorf ve Rafael Marques gibi iki önemli oyuncusunu kaybeden takımda, bir önemli ismin daha gitmesiyle oluşacak güç kaybının önüne geçilmek istenmesi de, kararın bir diğer gerekçesi olarak gösterildi. Botafogo yöneticilerinin, oyuncunun Dünya Kupası'nda parlamasının ardından daha da değerli bir hale geleceğini de hesaba kattıkları belirtildi.
Galatasaray'dan Beşiktaş'ı çıldırtacak hamle
Ara transferde oldukça hızlı olan Galatasaray'ın, Everton'la yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılan Hollandalı savunma oyuncusu John Heitinga ile temasta olduğu öğrenildi.
İtalya’nın önemli spor kanallarından Sky Sport’a konuşan ve oyuncunun Çizme’deki haklarını elinde bulunduran menacer Fabio Parisi, “Türkiye’den Galatasaray, Heitinga’yı istedi” ifadesini kullandı. Bu sezon Everton’da sadece 4 maça çıkan tecrübeli futbolcunun sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olmasına rağmen bonservis bedeli ödenmeden kulüpten ayrılması bekleniyor.
Stoper arayışında olan Beşiktaş yönetimi, Heitinga'yı da transfer listesine almıştı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda şaşırtan gelişme!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber