Geri Dön

Vukovic'ten Tandoğan'a sitem: Bizi bir mendil gibi attınız

Balıkesirspor kalecisi Andrija Vuković, takımdan ayrılıp Altay'ın başına geçen Ali Tandoğan hakkında sitem dolu açıklamalar yaptı. Vukovic, "Buradan ayrılırken bizi kullanılmış bir mendil gibi fırlatıp attınız" dedi.

Vukovic'ten Tandoğan'a sitem: Bizi bir mendil gibi attınız

Balıkesirspor kalecisi Andrija Vukovic, sitem dolu açıklamalarda bulundu. Takımdan ayrılıp Altay'ın başına geçen Ali Tandoğan'a verip veriştiren Vukovic, "Buradan ayrılırken bizi kullanılmış bir mendil gibi fırlatıp attınız" ifadelerini kullandı.

Vukovic'in olay yaratan açıklamaları şöyle:

“Sayın Ali Tandoğan”

36 yaşındayım ve futbolculuk kariyerim boyunca birçok teknik direktörle çalıştım. Şimdi yazacaklarımı belki yazmamam lazım ama yine de yazacağım. Hatırlarsanız sezon başında başka takımlardan transfer teklifi almıştım. Sonrasında odanızda yaptığımız konuşmamızda size takımda kalacağıma dair söz vermiştim. Takımda kalan diğer oyuncu arkadaşlarımla (Foxi,Glumac,Furkan,Otoo,Okan, Doğa) ve genç altyapı oyuncularımızla birlikte sonuna kadar savaşacığımızı belirtmiştim. Bu süreçte sizin bu oyuncu grubuna ve Balıkesirspor’a ihtiyacınız vardı. Ama şu anda “ büyük bir teknik direktör olduğunuz için “ buradan ayrılırken bizi kullanılmış bir mendil gibi fırlatıp attınız. Hatırlatmak isterim ki topladığımız bu 18 puan birlikte savaşan,mücadele eden oyuncu grubunun eseriydi. ( ben ve bazı başka oyuncular 14 ay boyunca maaşımızı alamamamıza rağmen)

Oysa ki biz size inanmıştık! Savaşa birlikte gitmeye ve gerekirse ölmeye hazırdık. Belki şu anda daha iyi bir takımın başına geçtiniz ama hiçbir zaman buradaki gibi size inanan ve sizin için savaşan oyuncular bulamayacaksınız.
Unutmayın ki hayatta iyi bir eski futbolcu yada iyi bir teknik direktör olmanın hiçbir önemi yok. Hayatta sadece iyi bir İNSAN olmanın önemi var!!! Andrija VUKOVİC

Vukovicten Tandoğana sitem: Bizi bir mendil gibi attınız

Inter-Roma maçı öncesi son gelişmeler

Sergen Yalçın ilk idmanına çıktı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber