13.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 13.01.2018-1:30 A-A+

'Yıldızlı Ödüller' sahiplerini buldu

‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde ‘En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu’ ödülünü, Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaştı. İkili, gecenin neşe kaynağı oldu.

'Yıldızlı Ödüller' sahiplerini buldu

EMRAH AKÇAAY

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından Altınyıldız Classics sponsorluğunda bu yıl 16’ncısı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’, Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde sahiplerini buldu. Yıldız’lı öğrencilerin oylarıyla 2017’nin ‘en’lerinin belirlendiği gecenin sunuculuğunu Jess Molho üstlendi. İllüzyonist Aref Ghafouri, yaptığı şovla konuklara eğlenceli anlar yaşattı. Can Bonomo da sahneye çıkarak iki şarkılık, performans sergiledi. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’in konuşmasıyla başlayan gecede, ‘En Beğenilen Müzik Grubu’, 
Athena oldu. Gökhan Özoğuz, “Müziğin sesi susmamalı, her ne düşüncede olursak olalım, en önemli şey insanın birbirine saygı duymasıdır” dedi.  ‘En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu’ ödülünü paylaşan Ahmet Kural ile  Murat Cemcir, neşeli ve keyifli halleriyle geceye damga vurdu. İkili, esprileriyle konukları kahkahalara boğdu. 


Yeni yıl öncesi bu 4 klişeyi atlamayın!

Bilgi Yarışmasıİki solistin birlikte şarkı söylemelerine ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.