Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü tur kura çekimi gerçekleştirildi

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur kura çekimi yapıldı.

14 Eylül 2018 - 13:05 | Son Güncelleme: 14.09.2018 - 13:07 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Türkiye Kupası » Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü tur kura çekimi gerçekleştirildi
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinde yer alan  açıklamaya göre, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan  Saka Salonu'nda yapılan kura çekimine, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali  Düşmez, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve TFF Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın  ile kulüp temsilcileri katıldı.
 
Kupada üçüncü turda, ikinci turda rakiplerini eleyen 37 takımın yanı  sıra Spor Toto Süper Lig'de yer alan Antalyaspor, Atiker Konyaspor, Büyükşehir  Belediye Erzurumspor, Çaykur Rizespor, MKE Ankaragücü ile Spor Toto 1. Lig'de  bulunan 18 ekip ve TFF 2. Lig'deki 36 takım mücadele edecek.
 
Tek maç eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçları 25-26 ve 27  Eylül'de yapılacak.
 
Ziraat Türkiye Kupası üçüncü turunda eşleşmeler şöyle:
 
Adana Demirspor-Yeni Orduspor
Tire 1922-Sivas Belediyespor
İstanbulspor-Bağcılarspor
Şile Yıldızspor-Adanaspor
MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor
Anagold 24 Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep
Şanlıurfaspor-Yomraspor
Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor
Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe
Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor
Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor
Gaziantepspor-Dersim 62
Nazilli Belediyespor-Tokatspor
Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor
Bartınspor-Sarıyer
Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003
Maltepespor-Menemen Belediyespor
Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor
Gümüşhanespor-Silivrispor
Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor
Boluspor-Payasspor
Kilis Belediyespor-Osmanlıspor
Kırşehir Belediyespor-Altay
Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare
Erbaaspor-Eskişehirspor
Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgüzelderespor
Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş-Sakaryaspor
Altındağ Belediyespor-Manisaspor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor
Pendikspor-Altınordu
Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük
Diyarbekirspor-Samsunspor
Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor
Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor
Erzin Belediyespor-Ümraniyespor
1461 Trabzon-Tuzlaspor
Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Fenerbahçe-Beşiktaş21:00
  • Braga-S.Lizbon22:15
  • Krylya Sovetov-FC Krasnodar18:30
  • OB Odense-AC Horsens20:00
  • Lillestrøm-Tromsø20:00
  • Cruzeiro2 - 1Santos FCMS
  • Aldosivi-Belgrano00:00
  • Deportivo-Granada22:00
  • Hacken-IFK Göteborg20:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX