Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar

Didem Kınalı'nın isyanı: Bana ikinci sınıf muamelesi yapılıyor

Henüz 10 yaşında sahne almaya başlayan, 'Oryantal Didem' olarak adını tüm Türkiye'ye duyuran Didem Kınalı, önceki gece sahne öncesi mubabirlerin sorularını yanıtladı. Sahne aldığı yerlerde yaşadığı zorluklardan da bahseden Kınalı, "Sahneden indiğimde elbiselerimi tuvalette gördüğüm oldu" diyerek isyan etti.

|

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in sunduğu eğlence programı 'İbo Show'da sergilediği dans gösterileriyle adını duyuran Didem Kınalı, son yıllarda maddi anlamda yaşadığı sıkıntılarla gündeme geliyor.

"HAZIRA DAĞ DAYANMAZ"

Kınalı, Haziran 2020'de "çalışamadığı için cipini satışa çıkardığı" haberleriyle adından söz ettirmişti. 35 yaşındaki oryantal, “Biraz daha dayanabilirim ama hazıra dağ dayanmaz. Dört aydır çalışmıyorum. Ama ileride ne olur, Allah bilir. Şu an çok şükür arabamı satacak bir konumda değilim. Anneme yeğenlerime ve kendime bakıyorum, o yüzden çalışmam lazım” şeklinde konuşmuştu.

Kınalı, Mayıs 2021'de yaptığı açıklamada ise koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler geçirdiğini belirterek, "Bir yıldır para kazanamıyorum. E-Devlet üzerinden evimin kirası ve faturalarımın ödenmesi için başvuru yaptım. Sağ olsun menajerim Haluk Şentürk bana yardım etti. Dans okulumu kapattım. Hiçbir gelirim yok, zor durumdayım. Hiç gelirim yok. Allah sonumuzu hayreylesin" demişti.

485 BİN TL'YE CİPİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Haziran 2021'de yeni bir açıklama yapan ünlü oryantal, henüz çalışamadığını ve bu nedenle cipini satışa çıkardığını açıklamıştı. Didem, ekonomik sıkıntılar yaşadığı için cipini bir oto galerisine bıraktığını söylemişti. Kınalı'nın ünlü bir galerinin internet sitesinde 2012 model aracını 485 bin TL'ye satışa çıkarıldığı öğrenilmişti.

KİRACISINDAN DERT YANDI 

Didem Kınalı önceki gece sahne öncesi mubabirlerin sorularını yanıtladı. Kendisinin tahsis ettiği özel araç içinde soruları yanıtlayan Kınalı kiracısından dert yandı. Kınalı muhabirlere “Kiracım 30- 40 bin lira kira bedeli olan evime 2600 lira kira veriyor. Bu ay sözleşmesi bitti . Ama hala çıkmıyor bir de başkasına kiraya veriyor" diyerek sitem etti.

"RAKİPSİZ OLMAKTAN MUTLUYUM"

Muhabirlerin "Veliahtınız var mı? sorusuna Kınalı “Rakipsiz olmaktan rahatsızlık duymuyorum hatta mutluyum. Kostümlerimi çok seviyorum ama kostümlerim yasaklı. İnsanları , her şeyi çok seviyorum ama bazen aşırı iyi niyetli olabiliyorum. Yüzüme canım diyen insanlar arkamı döndüğümde işlerimi iptal ettirmeye çalışıyorlar. Özellikle bazı şarkıcı arkadaşlarım yapıyor bunu. Hayret ediyorum" dedi.

"DANS OKULU AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

"Okul açmayı düşünür müsünüz?" sorusuna ünlü oryantel “Dans okulu açmayı düşünmüyorum. Dünyanın bir ucuna gidiyorum dersler veriyorum. Ama kendi ülkemde bir türlü değer göremiyorum kapılar yüzüme kapanıyor. Milletçe aşacağız bu durumu umarım” diyerek cevap verdi.

Köpeği Şımarık ile ilgili Didem Kınalı, “Bunalımda bu aralar çünkü beraber büyüdüğü kedimi oğlumu kaybettik. Ben de çok üzüldüm. Çok kötü bir bayram geçirdim. Şımarık yemek yemiyor, gözleri yaşlanıyor beraber büyümüşlerdi" dedi.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

"Hayatınızda kimse var mı?" sorusuna Kınalı “Hayatımda kimse yok. Aradığım aşkı bulamıyorum. Ya kıskanç oluyorlar ya da mesleğimi beğenmiyorlar. Paralı ama çirkin adamla beraber olmak istemiyorum. Yakışıklı ama fakir oluyor. Çirkin ama paralı oluyor bir türlü ortasını bulamadım" dedi.

"ELBİSELERİMİ TUVALETTE GÖRDÜĞÜM OLDU"

Sahne aldığı yerlerde yaşadığı zorluklardan da bahseden Kınalı “Bana ikinci sınıf muamelesi yapılıyor. Kulis verilmiyor genelde. Sahneden indiğimde elbiselerimi tuvalette gördüğüm oldu. Tuvalette giyindiğim oldu. Bazen ayna bile olmuyor bana verdikleri kulislerde. Ben şarkıcı olsam beni burda kimse tutmaz . Şarkıcıların burnu çok kalkık " diyerek sitemde bulundu.

© Copyright 2024

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.