SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

AKŞAM SAATLERİNE DİKKAT!

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Karşılıklı konuları, uzlaşı gerektiren işleri daha iyi yönetmemiz gerekiyor. Duygusal alanda manipülasyonlara açık bir gündeyiz. İkna edici olmak için daha akılcı bir plan izlemeliyiz. Yanan yolda ilerleyen Ay, duygusal durumlarda huzursuz davranabileceğimize işaret ediyor. Duygusal çatışmalara girmeden soğukkanlı kalabilmeliyiz. Gün boyunca ilişkilerimize daha dengeli bir yolla bakmaya çalışmalıyız. Beklentilerimiz yüksek ise, bazı sorunlar gündeme gelebilir. Saat 17.00 civarında bizi test eden, psikolojik açıdan zorlayan durumlarla karşılaşabiliriz. Bu saatlerde yüzleşmeler, evde bazı hassas olaylar gündeme gelebilir. Daha fazla çaba içindeyiz. Akışta kalmaya özen gösterin.

KOÇ: İkili ilişkilerde mücadele içine girebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Başarı için daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Ailevi durumlarda duyarlı olmanız gereken zamanlardasınız. Acele etmeden karar vermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Akışta kalın.

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sağlam olacak temeller atmak için çaba sarf edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla mücadele içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Aile ve güven konuları ön plana çıkabilir.

İKİZLER: Keyif aldığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi rahat ifade edebilirsiniz.

YENGEÇ: Evinize ait durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle ilgili güven konularında stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişe yönelik olaylarla ilgili alınganlık olabilir. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda acele etmeden kararlar almalısınız.

ASLAN: Gündeminiz ailevi konularla meşgul olabilir. İş hayatınızda iletişimi yoğun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerin daha sağlam olması için çalışacağınız zamanlar var. Gün içinde kendinizi çok rahat ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili olaylarda fazla duygusal davranabilirsiniz.

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi işinizi sağlamlaştırmak için kullanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Ailevi durumlarda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Duygusal olaylara karşı temkinli davranabilirsiniz.

TERAZİ: Kendinizle ilgili yeni niyetler ortaya koyabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşacağınız zamanlar olabilir. İlişkiler ön plana çıkabilir. Ailedeki hassas durumlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştığınız çalışmalarda daha fazla büyümek isteyebilirsiniz.

AKREP: Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailevi olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Güven ve korunma konularında stresli durumlar karşınıza çıkabilir. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Kendi iç dünyanızla ilgili durumlara yönelebilirsiniz.

YAY: İlerideki projeleriniz için temeller atmak isteyebilirsiniz. Sosyal konuların ilginizi çekeceği zamanlar içindesiniz. Meslek grubunuzdan arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde ilerlemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekleri iyi değerlendirmeye çalışın.

OĞLAK: İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Üstlerinize kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var. Evlilik konuları zaman zaman gündeminizi meşgul edebilir. İhtiyatlı olmanızda yarar var.

KOVA: Ufuklara açılmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü daha rahat görüp, rahatça ilerleyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Akışta kalın.

BALIK: Ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Parasal durumlardan dolayı bağlayıcı koşullar oluşabilir. Endişe duyduğunuz işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili yenileme yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Korunma konularıyla ilgili krizler yaşayabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yıldızların izleri
  2. Sakin olmakta fayda var
  3. Yıldızların izleri
  4. Kabullenmeye açığız
  5. Yeni çözümler arayabiliriz
  6. Sosyal bir gündeyiz
  7. Yenilenen enerjiler
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Hem Koç’ta, hem yeniay
  10. Acele etmemeliyiz

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.