SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Aşkta gerçekçi olmak gerekebilir

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Bugün Venüs’ün Satürn ile test edici açısı, hayatın keyifli yanları, aşk ve zevklerle ilgili konularda daha gerçekçi bir hava yaratabilir. Kadınlara yönelik konular, içerisinde hoşluk ya da keyifleri barındıran alanlarda mutlu olmak pek kolay değil. Tasarım, mimari ya da sanatsal konularda göstereceğimiz çabayı somut hale getirebiliriz. Günün ilk yarısında sorumluluklar daha fazla ağır basmakta. Bu saatlerde aşkta, parasal konularda ya da bizi mutlu etmesini istediğimiz konularda şartları aşırı zorlamamalıyız. Belirli kısıtlamalar, kopmalar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde, 20.00 civarında farklı fikirlere daha açık ve esnek davranmaya bakalım.

KOÇ: Gelecek umutlarınız için en iyisini yapma isteği içinde olabilirsiniz. Gruplar ve arkadaşlıklar ön plana çıkabilir. İş hayatınızda sıkışmalar yaşanabilir. İstediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizde ısrarcı davrandığınız zamanlar olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstereceksiniz.  

BOĞA: İş hayatınızda en iyisiniz yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konularda fikirlerinizde fazla ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınız sizi alternatif plan yapmaya itebilir. 

İKİZLER: Yeni ufuklara açılmak için mücadele içinde olacağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda daha rahat bütünü göreceğiniz zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. İnandığınız konular hakkında fazla ısrarcı olabilirsiniz. Yabancılarla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. 

YENGEÇ: Endişe duyduğunuz konular içinde sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Kriz yaratan konulara karşı daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlarınızla ilgili ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

ASLAN: Parasal sıkışıklık yaşayabileceğiniz zamanlar var. İkili ilişkilerinizdeki düşüncelerinizde ısrar edebilir ve doğru olanı bulmak için çaba sarf edebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

BAŞAK: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi meşgul edebilir. Israrcı davranmamanızda fayda var. Üstlerinizle ilişkinize önem vermeniz gerekebilir. İşlerinizle ilgili alternatif planlar oluşturabilirsiniz. Başarı için çalışacağınız zamanlar içindesiniz. İşten gelecek paralar olabilir. 

TERAZİ: Kendinizi ifade etmek için büyük bir heyecan içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizle ilgili ısrarcı olacağınız zamanlar var. İş hayatınızda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Risk almaya daha fazla yatkın olabilirsiniz. Harcamalarınızı abartmamaya çalışın. Hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelecektir.

AKREP: Evinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Fikirlerinizde ısrarcı davranacağınız zamanlar olabilir. İşinizle ilgili konularda huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Güven ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Akışta kalın. 

YAY: Hareketli ve yoğun bir gündesiniz. Başarılı olmak için çaba sarf etmeniz gereken zamanlar olacaktır. Otorite figürleriyle iletişiminde daha çok dikkat etmeniz gereken zamanlar içindesiniz. Gelecek yönündeki beklentilerinizle ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. 

OĞLAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda başkalarından alacağınız destekler var. Fikirlerinizdeki ısrarcı davranabilirsiniz. Gelecek yönünde beklentilerinizde doğru kararlar vermek isteği içinde olacaksınız.

KOVA: Yeni başlangıçlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Üstelerinizle ilişkinize özen göstermenizde fayda var. Başarmak istediğiniz işlerde daha fazla mücadele etmek isteyebilirsiniz. 

BALIK: İçsel süreçler yaşayacağınız bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kayıp yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. İşlerinizde yoğunlaşmanız gerekebilir. Maddi konularda hoşgörüsüz davranabilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi sıkıştırabilir. Akışta kalmayan özen gösterin.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. DENGE BULMAYA ÇALIŞALIM
  2. SEZGİLERİMİZ DAHA YOĞUN
  3. Sezgilerimiz daha yoğun
  4. Bu hafta size ne getirecek?
  5. Ülkemizin yıllık haritasında neler var?
  6. Ülkemizin yıllık haritasında neler var?
  7. Akşam saatleri destekleyici
  8. Maddi konular sıkıştırabilir
  9. Gergin bir dolunay...
  10. ENERJİLER YÜKSELİYOR

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.