SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Aşkta yanılgı yaşanabilir

.

Milliyet Haber

Haftanın ilk gününde, özellikle ilişkilerimizde karmaşaya yol açabilecek koşullar var. Romantik hava söz konusu olsa da, aşırı tepkiler ya da çekişme nedeniyle karışıklık yaşayabiliriz. Ay, Balık’ta ilerlerken iyi niyetlerimizi koruyalım. Sanatçılar ve yaratıcı kişiler için verimli bir gün. Özellikle sabah saatlerinde ilginç çözümler var. Ancak ihmaller ya da dikkatsizlikler yüzünden hoş olmayan durumlarla karşılaşabiliriz. Niyetlerimizde net olmaya bakalım. Göz ardı edilen bir şey önemli bir sıkıntıya, hatta hileli durumlara yol açabilir. Bu durum ilişkilerimizi, para durumumuzu bile etkileyebilir. Hayaller güzel olsa bile, gerçeklerden uzaklaşmamalıyız.

KOÇ:Ruhsal gelişiminizi sağlayacak konular gündeminize gelebilir. Kendinizi hapsolmuş hissedebilirsiniz. Olaylara kabullenici yaklaşmak gerekebilir. Zaman zaman kontrol dışı davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde aktif olabilirsiniz. 

BOĞA:Gelecekle ilgili beklentileriniz gündeminizi oluşturabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek, size iyi gelebilir. Sosyal konularla uğraşacağınız zamanlar içindesiniz. Sorumlu olduğunuz meselelerde harekete geçmek isteyebilirsiniz. 

İKİZLER:İş hayatınızda sorumlu olduğunuz çalışmaları toparlayabilirsiniz. Üstelerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Göz önünde olmaktan keyif alabilirsiniz. Uğraştığınız konulara başkalarının katılımını sağlamak isteyebilirsiniz. 

YENGEÇ:Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda harekete geçmek için toparlanabilirsiniz. Bütünü görebilmek kolay olabilir. Ruhsal alanda daha fazla şey öğrenmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde yeni imkanlar var. 

ASLAN:Kriz yaratan koşullar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Paylaşım içinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi yayarken baskıcı bir tutum içinde olmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. 

BAŞAK:Eşinizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Denge arayışı içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerde uğraştıran durumlar söz konusu... Sorumlu olduğunuz konuları gözden geçirmek ve toparlamak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

TERAZİ:Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Enerji artırıcı fikirler geliştirebilirsiniz. İş yerinizde hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Akşam da cesur hissedebilirsiniz. 

AKREP:Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz işlerde yer alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak, size iyi hissettirecektir. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara zaman ayırabileceksiniz. 

YAY:Ailenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Ev hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Sorumluluklarınızı toparlamak isteyebilirsiniz. İdeolojik fikirlerinizi paylaşma hevesi içinde olabilirsiniz. 

OĞLAK:Hareketli bir gündeminiz olabilir. Yazışma ve konuşmalardan kaynaklı sıkıntılara dikkat etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Baskıcı davranmamaya özen gösterin. 

KOVA:Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bütçeleme yapmak ve harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Çevrenizle ilgili değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. 

BALIK:Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişisel önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Uğraştığınız konuları toparlayabilirsiniz. Daha fazla katılım halinde olabilirsiniz. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. İlişkiler ön plana çıkabilir. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Zor bir gün...
  2. Balık burcu başlıyor
  3. Riskli bir gün !
  4. Haberci Merkür geri gidiyor
  5. Bu hafta size ne getirecek?
  6. Mars Oğlak’ta size neler getirebilir?
  7. Mars Oğlak’ta size neler getirebilir ?
  8. Duygusal açından yoğunuz
  9. Daha olumlu bakabiliriz
  10. İlişkilerde karar gerekiyor

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.