SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Daha sosyal olabiliriz

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Terazi burcunda ilerleyen Ay, bir araya gelmek, sosyalleşmek ya da uzlaşıya gitmek için hareketli koşullar getiriyor. Duygularımızı daha fazla anlatmak isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Özellikle sosyal konular, gruplar ve gelecek yönünde ümit verebilecek uğraşlar içine girebiliriz. Aşkta ve beraberliklerde hoş ve romantik bir hava yaratmak da mümkün.
Günü iyi değerlendirmeye bakalım. İlişkilerimizi yeniden gözden geçireceğiz. Bu dönemde Venüs sınırların ötesinde ilerlerken kendimizi daha farklı şekilde, daha bağımsız ve hatta iddialı şekilde ortaya koyabiliriz. İş ilişkileri, kurumsal görüşmeler ve anlaşmalar açısından uygun zamanlar yakalayabiliriz.

KOÇ: Sabah eşinizle hızlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalarda dikkatli olmanız gerekebilir. Akşam eğlenceli programlar yapabilirsiniz. 

BOĞA: Çalışma gündeminiz yoğun olabilir. İletişimin kendiliğinden aktığı bir gündesiniz. Yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Akşam keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. 

İKİZLER: Sabah saatlerinde yoğun bir haberleşme içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha kolay riskler alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sohbet etmek 

YENGEÇ: Sabah ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ev hayatınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor. Eskiden kalma konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Akşam keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. 

ASLAN: Eğitim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde yazışma ve konuşmalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hazırlayacağınız sözleşmelerde dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam ikili ilişkilerinizle ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. 

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde görüşmeler de yoğunluk olabilir. Ticari konularla ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler nedeniyle hafiflemiş hissedebilirsiniz. Akşam keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. 

TERAZİ: Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Niyetlerinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz. İletişimden kaynaklı aksaklıklara dikkat edin. Ticari konular gündeme gelebilir. Hassasiyetiniz olduğu konulara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Akşam sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz.

AKREP: İletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Gizli düşmanlar olabilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde rahatlatıcı koşullar söz konusu. Akışta kalın.

YAY: Gelecek beklentilerinizle ilgili görüşmeler içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde hızlı ve kendiliğinden akan iletişim söz konusu. İş hayatınızda alacağınız destekler sizin daha rahat ilerlemenize neden olacaktır. Mesleki gruplar ön plana çıkabilir. Akşam aşk ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz.

OĞLAK: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yoğun bir gündeminiz olabilir. İletişimin hızlı aktığı zamanlar var. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için uygun koşullar oluşacak. Sağlam temeller atmak isteyeceksiniz. Akşam arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. 

KOVA: Sabah saatlerinde görüşmelerin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar var. Keşfetmek ve anlamlandırmak için yolculuklar planlayabilirsiniz. Gün içinde etrafınızdaki kişilerle düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. 

BALIK: Bugün kriz yaratan koşullar oluşabilir. Sabah saatlerinde hızlı akan iletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya özen gösterin. Parasal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde aşk hayatınız canlanabilir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. DOLUNAY MUHASEBE GETİRİYOR
  2. Dolunay muhasebe getiriyor
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  5. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  6. Merkür gerilemeye başlıyor
  7. Hareket ve heyecan var
  8. Işıklar uyumlu
  9. ESNEK OLMALIYIZ
  10. Sabah saatleri test edici