SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

ENGELLERİ AŞACAĞIZ

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Stresli, kısıtlayıcı olabilir ancak göstereceğimiz kararlılık sayesinde önemli bir temel de atabiliriz. Mesleki alanda harekete geçmek durumundayız. Bizi öfkelendiren ya da engel çıkaranlar karşısında soğukkanlı olmaya bakalım. Eskilerle ilgili konular önümüzde bir engel oluşturabilir. Aşkta da gerçekçi davranmak iyi olacak. İş ilişkilerinde ya da sanatsal konularda, belirli bir tasarım ile ilgili bir konuda çabalarımızı daha somut hale getirebiliriz. Özellikle sabah saatlerinde vazgeçmemeli ve kararlılık göstermeliyiz. Bu saatlerde ilişkilerimizi geliştirebiliriz. Ancak öğle sonrasında ve günün geç saatlerinde daha fazla yükle ve baskı ile karşılaşabiliriz.

KOÇ: İş hayatınızda hedeflere ulaşmak için kendinizi daha çok öne atacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Ikili ilişkilerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Ortaklı konulara daha fazla dikkat etmeniz gereken süreçler yaşayabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olun.

BOĞA: Yeni şeylere açılmak isteyebilirsiniz. Toplumsal olaylardan etkileneceğiniz zamanlar var. İlişkilerde sıkışıklıklar olabilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kolayca risk alabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konulara yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam ilişkiler daha akıcı ve keyifli...

İKİZLER: Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Parasal konularda yeniden düzenlemeye gitmek isteyebilirsiniz. Gün içinde ilişkilerinizdeki gerilim, akşam saatlerinde daha rahatlayacaktır. Maddi riske girmeden önce tekrar düşünmelisiniz.

YENGEÇ: Eşinizle ilgili sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Denge ve uyum içinde kalmaya özen gösterin. Ortaklı işlerden kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir. Korktuğunuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşanan toplumsal olaylar zorlayıcı bir hal alabilir. Akışta kalmaya çalışın.

ASLAN: Sorumluluklarınızın üzerine gideceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla fikir düzeyinde tartışmaya girmemeye özen gösterin. Ilişkiler biraz gergin olabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Parasal konuları organize etmek istediğiniz zamanlar var. Yeni organizasyonlar yapabilirsiniz.

BAŞAK: İşlerinizde kendinizi daha çok ifade etmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. İşlerinizde risk almaya yatkın zamanlar var. Bazı konularda aksiyon almak sizin için daha kolay olabilir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

TERAZİ: Ailevi konular bugün gündeminizi oluşturabilir. Toplumsal olaylardan kaynaklı kırılgan durumlar oluşabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Ev hayatınızdaki olaylara yeniden yön vermek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde sıkışmalar yaşanabilir. Hafta sonu için yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz.

AKREP: İletişimi yoğun bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Yeni haberler planlarınızda değişiklik yapabilir. Ortaklı para konuları sizi uğraştırabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Akşam kadın arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

YAY: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlişkinizde sabırlı olmanızda fayda var. Ufak anlaşmazlıkları büyütmeyin, akşam saatlerinde daha akıcı koşullar söz konusu. Akışta kalın.

OĞLAK: Hassasiyetiniz olan konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Bedeninize ait konuları ihmal etmemeye çalışın. Eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Gün içinde riske girmeye yatkınsınız. Rahatça aksiyon alacağınız zamanlar var.

KOVA: Nedenini bilemediğiniz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde sıkışmalar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışmalar çıkabilir. Akışta kalın. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Uğraştıran durumlardan uzak durun. Akşam keyifli ve enerjik programlar yapabilirsiniz.

BALIK: Sosyal gruplar içinde olacağınız bir gündesiniz. Gelecek ümitlerinizi gerçekleştirmek için rahatça aksiyon alacağınız zamanlar var. İlgilendiğiniz işlerle ilgili riske girebilirsiniz. Gün içinde olası tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akşam sevdiğinizle programlar yapabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yay'da Güneş tutulması ne anlama geliyor?
  2. Kişiliğimizi kullanabiliriz
  3. Destek bulabiliriz
  4. AKŞAM SAATLERİ DAHA POZİTİF
  5. AİLEVİ KONULAR
  6. Şartlar uyum gerektiriyor
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Ay tutulması ekonomiye işaret ediyor
  9. Ay tutulması ekonomiye işaret ediyor
  10. Bugün Ay tutuluyor