SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Hareket ve heyecan var

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Ay bugün İkizler’de ilerlerken, kuzey ay düğümü ve Jüpiter’i tetikliyor. Yeni şeyler öğrenmek, hızlı hareket etmek ve kararlar vermek için uygun bir gündeyiz. Çok fazla abartılı olmayalım. Ancak düşüncelerimizi geliştirip büyütebileceğimiz bir gündeyiz. Merkür’ün de durağanlaştığı bugün ticari konular, görüşmeler önemli sonuçlar getirebilir.
Özellikle öğle saatlerinde daha iyimser ve hevesli olabileceğimiz koşullar içindeyiz. Sık sık fikir değiştirmek yerine zihinsel enerjimizi yapıcı konulara odaklamaya çalışalım. Ay’ın ışığı gittikçe büyürken planlarımızda ilerleme kaydedebiliriz. Sözlerimize özen göstererek, gücümüzü aşan sözler vermemeliyiz.

KOÇ: Zihinsel olarak çok yoğun bir gündesiniz. İşe ait önemli konular gündeminizi etkileyebilir. Konuşma ve yazışmalar günün büyük bir kısmını kapsayabilir. Çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Zekânızı kullanacağınız işlerde dikkatli olmanızda fayda var. Öğleden sonra kendinizi dışa dönük hissedebilirsiniz.

BOĞA: Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler, işlerinizi kolaylaştıracaktır. Kişisel yetenekleriniz sizi daha iyi yerlere taşıyabilir. Sizde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda koşullar hızlanabilir.

İKİZLER: Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken zamanlar var. İlerleyen saatlerde daha eğlenceli vakitler geçirmek için programlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Bilinmeyen konularla ilgili yaşayacağınız olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözmekte zorlanabilirsiniz ve bu sizi kabullenmeye götürebilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizde rahatlama olabilir.

ASLAN: Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Dernekteki işlerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte işteki sorumluluklarınızda artabilir. Üstlerinizle birlikte yeni girişimlerde bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Şanslı koşullar söz konusu.

BAŞAK: İş hayatınızda hedeflerinize ilerlemek için daha fazla sorumluluk almaya hazır bir gündesiniz. Tanınma arzusu ile üstlerinizle iletişimde olmak isteyebilirsiniz. Anneniz gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde daha şanslı koşullar oluşabilir. Gün içinde iletişim yönünde yoğunluk yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Yabancılarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İnançlarınızın sıkı savunucusu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hareket etme ve sınırlarınızı aşmak
için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İşe ait önemli konularla uğraşacağınız zamanlar olabilir. Eğlenceli işler yapmak isteyebilirsiniz.

AKREP: Duygusal yönden bağlayıcı koşullara doğru çekilebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi yorabilecek koşullara karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarınızı keyifli geçirebilirsiniz. Eğlenceli ve şanslı koşullar söz konusu.

YAY: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Uyum arayışında olabilirsiniz. Dava sürecindeyseniz, gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda önemli konular gündeme gelebilir. Daha fazla sorumluluk alma durumunda kalabilirsiniz. İlerleyen saatlerde hareketli zamanlar yaşanabilir. Akışta kalın.

OĞLAK: Çalışma hayatınız ve sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sizi yoran yıpratan koşullarda başkalarından destek alabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde daha dışa dönük olabilirsiniz. Eğlenmek için organizasyonlara katılabilirsiniz.

KOVA: Kendinizi yaratıcı işlerde daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. İş hayatınız yoğun geçebilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Keyif aldığınız kişilerle programlar yapabilirsiniz. 

BALIK: Ailevi koşullar gündeminizi etkileyebilir. Evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilmeniz söz konusu. İş hayatınızda üstlerinizle ilgili koşullarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Keyfinizi yerine getirecek koşullar söz konusu.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yanıltıcı olabilir
  2. Fikirlerimizde dengeli olalım
  3. Ay Akrep'te tutuluyor
  4. Bu hafta size ne getirecek?
  5. Çok zor bir ay tutulması
  6. Tartışmalara dikkat edelim
  7. Çok zor bir Ay tutulması
  8. Cesaret gerekiyor
  9. Jüpiter Koç’a ilerledi
  10. MERKÜR GERİ DÖNÜYOR