SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Işıklar uyumlu

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Toprak elementinde uyumlu duran ışıklar enerjimizi daha yapıcı ve akıcı şekilde kullanabileceğimizi gösteriyor. Tembellik etmemeliyiz. Enerjimizi yaratıcı konulara, sahnesi olan uğraşlara ayırabiliriz. Özellikle uzun vadede değerlendirebileceğimiz işleri ele almak, istikrar göstermek için harekete geçebiliriz. Hayatın güzel yönlerine de zaman ayırabiliriz. Ancak bir yandan da fikirlerde, inançlarda karmaşa, yanılma ve dikkatsizlikler gündeme gelebilir. Risk içeren konularda daha dikkatli olalım. Özellikle günün ilk yarısında farkında olmadığımız koşullar yüzünden yanlış adımlar atabiliriz. Sadece duyumlara göre hareket etmemeliyiz.

KOÇ

Maddi kazançlarınızla ilgili konularda daha fazla düşünebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeniden harekete geçmek sizi rahatlatacaktır. Sabah saatlerinde hayaller içinde olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda akıcı koşullar söz konusu... Gün içinde kendi fikirlerinizi yaymak için çaba gösterebilirsiniz.

BOĞA

Kişisel hassasiyetiniz olan konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Bazı işlerde yeni başlangıçlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarının katılması sizi daha fazla motive edebilir. İşlerinizde kendi fikirlerinizi savunmak için çaba gösterebilirsiniz.

İKİZLER

Bilemediğiniz konularda fikir belirtmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi öne attığınız durumlar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım almanız sizi rahatlatacaktır.

YENGEÇ

Gelecek planlaması yapmak isteyebilirsiniz. Beklentileriniz için harekete geçmek daha kolay olacaktır. Gün içinde arkadaşlarınızla paylaşım içinde olabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi savunmak isteyebilirsiniz. Akışta kalın.

ASLAN

İş hayatınızdaki gelişmeler sizi toparlanmaya itebilir. Hedeflerinize ulaşmak için yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Toplum önünde olmak sizi daha iyi hissettirecektir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetleriniz olabilir. Kendi egonuzu yumuşatmanız gereken zamanlar olabilir.

BAŞAK

Yeni ufuklara açılmak için adım atabilirsiniz. Bazı olayların bütünü görmek daha kolay olabilir. Başkalarının katılımla hayallerinizi daha rahat gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi çok daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Yaşanacak değişiklikler keyfinizi kaçırmasın.

TERAZİ

Gün içinde sizi endişelendiren konulara karşı daha hassas olabilirsiniz. Size kriz yaratacak durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İlişkide olduğunuz insanlarla kopmalar yaşayabilirsiniz. İfadelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Parasal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz.

AKREP

Eşinizle ilgili konularda hayalci olabilirsiniz. Bazı durumları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Akıcı koşullar söz konusu... Keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı işlerde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken karşınızdakinin durumunu da düşünmelisiniz.

YAY

Sorumlu olduğunuz konulara konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız desteklerle ilerleyebilirsiniz. Risk almak isteyeceğiniz konular olabilir. İlişkilerinize özen göstermelisiniz. Doğabilecek imkânlar söz konusu... Hareketli bir gündeminiz olabilir.

OĞLAK

Yaratıcılığınızı ikili ilişkilerinize yönlendirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ifade ederken biraz daha yumuşak olmaya özen göstermelisiniz. Bazı olayları net görmekte zorlanacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz.

KOVA

Gün içinde ailevi konular önem kazanabilir. Bazı işlerinizi bu nedenle ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Ev hayatınızda değişiklikler meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde konuların üstesinden daha rahat gelebilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekler var.

BALIK

Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sabah saatlerindeki sözleşmelere dikkat etmenizde fayda var. Dikkatinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi uğraştırabilir. Yeni haberler alabilirsiniz. İlişkilerinizi olgunlaştıracağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Akışta kalın.

 

 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yanıltıcı olabilir
  2. Fikirlerimizde dengeli olalım
  3. Ay Akrep'te tutuluyor
  4. Bu hafta size ne getirecek?
  5. Çok zor bir ay tutulması
  6. Tartışmalara dikkat edelim
  7. Çok zor bir Ay tutulması
  8. Cesaret gerekiyor
  9. Jüpiter Koç’a ilerledi
  10. MERKÜR GERİ DÖNÜYOR