SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Jüpiter Saka’ya geri dönüyor

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Son birkaç aydır Balık burcunda kalan Jüpiter yeniden Saka burcuna geri dönüyor. Bu durum kurallara, düzene ve akla yönelik konulara yeniden bir vurgu getirmekte. Jüpiter Balık’ta iken bir şifa sürecine girmiştik, ancak bu dönemde daha dikkatli ve gerçekçi olmamız gerekebilir. Bugün Ay saat 12:57’ye kadar Balık’ta boşlukta kalacak. Bu nedenle günün ilk yarısında oldukça dağınık ve dikkatsiz bir atmosfer var. İhmalkar davranmamalıyız. Ay saat 12:57’den sonra Koç burcunda ilerleyerek çok daha hızlı ve girişken bir atmosfer getirecek. Yeni adımlar ve başlangıçlar için öğleden sonrayı değerlendirmeliyiz. Fikirler söz konusu olduğunda fazla iddialı ve inatçı da olabiliriz.

KOÇ: Kayıplar gündeminizi etkileyebilir. Elinizde olmayan nedenlerden işlerinizde çözülmeler yaşayabilirsiniz. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. Arkadaşlarınıza vakit ayırmak size iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda alacağınız destekler işlerinizi kolay bitirmenizi sağlayabilir. Akışta kalın.

BOĞA: Gelecek umutlarınızla ilgili projeler üretebilirsiniz. Sosyal konulara yöneleceğiniz zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyebilirsiniz. İşlerinizi tamamlayabilmek için şartlar lehinize çalışıyor. İişle ilgili sorumluluklarınızı tamamlayabilmek için planlar yapabilirsiniz.

İKİZLER: Bugün hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çaba göstereceğiniz zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız işlerde mücadele edebilirsiniz. Otorite figürleriyle iletişiminize özen göstermeniz de fayda var. Bürokratik engellere karşı dikkatli olun. Projelerinizde olumlu geri dönüş alabilirsiniz. 

YENGEÇ: Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Özgürleşmek için planlar yapabilir, seçtiğiniz bir konu üzerinde eğitim almaya başlayabilirsiniz. İnandığınız konuları paylaşmak için çevrenizle iletişim halinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir.

ASLAN: Ortaklı konular gündeminizi oluşturabilir. Endişe ve korku duyduğunuz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularınıza zaman ayırabilirsiniz. Yenilenme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Üstelerinizle ilgili konularla uğraşacağınız zamanlar olabilir. İşlerinizde bürokratik engellere takılabilirsiniz. 

BAŞAK: İkili ilişkilerinizde denge kurmak istediğiniz bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi uğraştıran işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız anlaşmalara özen göstermenizde fayda var. Hedefleriniz için alternatif programlar yapabilirsiniz. 

TERAZİ: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İşlerin tamamlanması ve gelecek yönünde düşünce ve projeler geliştirmek isteyebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar içindesiniz. İş arkadaşlarınızla planlar yapmak işler için faydalı olabilir.

AKREP: Kendinizi ifade etmek istediğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde göz önünde olmak sizi iyi hissettirecektir. Gelecek yönünde atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Keyif aldığınız yerlerde olmak isteyebilirsiniz. 

YAY: Ailevi konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz. Babanızla ilgili olaylarla uğraşacağınız zamanlar var. İş hayatınızda uğraştığınız konuların tamamlandığını görebilirsiniz. 

OĞLAK: Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu zamanlar var.Sorumluluklarınız için mücadele edebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni alternatif planlar yapabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için fırsat tanımalısınız. Gün içinde kardeşlerinize vakit ayırmakiyi gelecektir. 

KOVA: Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanarak daha kolay ilerleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgili sorumluluklar almak zorunda olduğunuz bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından gelecek desteklerle işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Geleceği ile ilgili yeni projeler geliştirebilirsiniz. 

BALIK: Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Geleceğiniz için alternatif fikirler üretip, bunları proje haline getirebilirsiniz. Hassasiyet gösterdiğiniz konulara daha fazla eğilmek isteyeceğiniz zamanlar var. Sağlığınıza dikkat.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ESNEK KALINMALI
  2. Merkür geri dönüyor
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Sonbahar haritası neler gösteriyor?
  5. Sonbahar haritası neler gösteriyor?
  6. Kadınlarla ilgili konular dikkat çekebilir
  7. Güven arıyoruz
  8. İkna edici olmak durumundayız
  9. TEPKİ YARATAN DURUMLAR VAR
  10. Kabullenmeye açığız

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.