SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

KARARLI DURUMDAYIZ

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Sabah erken saatlerde (6.11) Boğa burcuna ilerleyen Ay maddi yönü olan, pratik, somut işlerde daha becerikli olabileceğimizi anlatıyor. Kararlı durumdayız. Ayrıca güzel olan şeylere, estetik ve sanatsal yönden başarılı olabilecek işlere zaman ayırabiliriz. Düşüncelerimizde daha yapıcıyız. Yine de böyle zamanlarda aşırı inat ya da kıskançlığın getirebileceği durumlara, ani koşullara dikkat etmek faydalı olabilir. Hemen öğleden sonraki saatlerde dağınıklık, fazla etki altında kalma ve bizi bir ölçüde engelleyen ya da yavaşlatan durumlar içinde olabiliriz. Sorumlulukları ihmal etmemiz gerektiğini anlayabiliriz.

KOÇ: Gün içinde gelirlerinizle ilgili değişiklikler gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda desteklendiğinizi hissettiğiniz zamanlar olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

BOĞA: Kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların üzerinde daha fazla zaman harcayabilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla toplanıp, keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz.

İKİZLER: Gün içinde gizli kalmış koşullar sizin dengenizi bozabilir. Kendinizi hapsolmuş hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi savunmak için çok acele etmemeye çalışın. Yeniden harekete geçmek için kendinize zaman tanıyın. Akşama doğru koşullar daha akıcı olabilir.

YENGEÇ: Yeni planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek için büyük bir istek duyabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. İşte alacağınız destekler rahatlamanıza neden olacaktır.

ASLAN: Görünür olmak için daha aktif olabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi sonuna kadar savunmak isteyebilirsiniz. Eski ilişkilerinizin tekrar gündeme geleceği zamanlar olabilir. Akşam için program yapabilirsiniz.

BAŞAK: Daha fazla şey keşfetmek için yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecektir. Arkadaşlarınızla organizasyon yapabilirsiniz. İş hayatınızda yabancılarla ilgili konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. Akışta kalın.

TERAZİ: Endişe duyduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu durum sizi krize sokabilir. Bugün sakin kalmanızda fayda var. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar meydana gelecektir. Parasal konularda başkalarından fikir almak isteyebilirsiniz.

AKREP: Yaşayacağınız olaylarla ilgili denge de kalmak zor olabilir. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizde paylaşım içinde olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri de organizasyona katmak isteyebilirsiniz. Eşinizle zaman geçirmek iyi fikir olabilir.

YAY: Çalışma arkadaşlarınızla ortak paydada buluşabilirsiniz. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştıracağı gibi daha iyi hale getirecektir. Yine de sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir.

OĞLAK: Bazı işlerinize hız kazandırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İlişkilerinizde çok daha rahat, kendinizi ifade edebileceğiniz imkanlar söz konusu. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alabilirsiniz.

KOVA: Ailevi konular sizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara çalıştığınız insanları dahil etmek ve paylaşım içinde olmak iyi bir seçim olabilir. Fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Olayların üstesinden gelebilirsiniz.

BALIK: Konuşma ve yazışmaların sizi etkilediği bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitim alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilere daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Dedikodulara değer vermemenizde fayda var. İlgilendiğiniz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Sosyal bir gündeyiz
  2. Yenilenen enerjiler
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Hem Koç’ta, hem yeniay
  5. Acele etmemeliyiz
  6. Hem Koç’ta, hem yeniay
  7. Kabullenmeye açık bir gündeyiz
  8. GÜNÜN İLK YARISI ÖNEMLİ
  9. SOSYAL BİR GÜNDEYİZ
  10. Sabah saatleri sıkışık olabilir

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.