SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Kritik bir gün

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Bugünlerde bizi bir yön seçmeye iten zorunluluklar gündeme gelebilir. Son üç aydır öne çıkan konular nedeniyle yeni bir yol ayrımında olabiliriz. Düşüncelerimizde, olaylara bakış açımızda bazı sorunlar ya da yüzleşmeler içinde olabiliriz. Yay burcundaki Ay, bizi daha sabırsız ve özgür davranmaya yöneltiyor. Ancak abartılı olmak, aşırılıklara gitmek işleri zorlaştırabilir. Öğrenmeye ve yeni deneyimlere çok açığız. Gelişmelere olumlu yaklaşımla bakmaya çalışalım. Özellikle akşam saatlerinde ilişkilerimizde daha sakin ve gerçekçi bir tavır içinde kalarak, bizi huzursuz eden ya da karar almaya sürükleyen durumları daha kolay yönetebiliriz.

KOÇ: Keşfetme ve özgürleşme isteği içinde yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu. Gününüz hareketlenecektir.

BOĞA: Ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. Endişe duyduğunuz olaylar gündeminize gelebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.
İş hayatınızdaki otoriter kişilerden destek alabilirsiniz. Başarınızı olumlu yönde etkileyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. 

İKİZLER: İkili ilişkileriniz ön planda olabilir. Rahatsız olacağınız kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Otoriter gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. 

YENGEÇ: Çalışma hayatınızdaki koşullar gününüzü etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı özenli olmalısınız. İşteki güçlü kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Alacağınız destekle işlerinizi rahat halledebilirsiniz. İlerleyen saatlerde hayatınızdaki olumlu gelişmeler rahatlatabilir.

ASLAN: İşlerinizde yaratıcılığınızı yansıtacaksınız. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Şanslı hissedeceğiniz koşullar daha da artabilir.

BAŞAK: Ev hayatınızla ilgili konulara dikkat etmenizde fayda var. Geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Güven içinde olduğunuzu hissettiğiniz yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Parasal durumlarınızda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal kararlar vermekten çekinmelisiniz. 

TERAZİ: Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Parasal konularda otorite olarak gördüğünüz kişilerden yardım alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde iletişiminiz daha akıcı ve rahat hale gelecektir. Akışta kalın.

AKREP: Maddi kaynaklarınızın yönetilmesi için bu konuda otorite olarak gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. İşlerinizi, yeteneklerinizi kullanarak daha keyifli hale getirebilirsiniz. Alım-satım meseleleri gündeminizi oluşturabilir. Önemli işlerinizi ilerleyen zamanlara bırakabilirsiniz.

YAY: Başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İşlerinizde güçlü kişilerden alacağınız destekle daha rahat ilerleyebilirsiniz. Hassasiyet gösterdiğiniz konular ön plana çıkabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

OĞLAK: Kayıplar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ruhsal gelişiminizi destekleyecek olaylar deneyimleyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Ortaklı para konularında fark edemediğiniz konular olabilir. Güçlü gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz.

KOVA: Yeni fikirlerinizde otorite gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. Sosyal konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. Parasal kararlar vermek için uygun bir gün olmayabilir. Akşama doğru daha şanslı hissedeceğiniz zamanlar var.

BALIK: İş hayatınızla ilgili konuların gündeme geldiği zamanlar içindesiniz. Hedeflere ulaşmak için otorite olarak gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. Toplum önünde olmayı arzu edebilirsiniz. Ortaklı para durumlarınızda duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yıldızların izleri
  2. Sakin olmakta fayda var
  3. Yıldızların izleri
  4. Kabullenmeye açığız
  5. Yeni çözümler arayabiliriz
  6. Sosyal bir gündeyiz
  7. Yenilenen enerjiler
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Hem Koç’ta, hem yeniay
  10. Acele etmemeliyiz

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.