SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Mars, Oğlak’a geçiyor

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Mücadele gezegeni Mars, bugün Oğlak burcuna ilerliyor. Bugünlerde harekete geçmeye daha odaklıyız. Eğer hazırlıklı ve öngörülü isek girişimlerimizde daha başarılı olabiliriz. Aynı zamanda ilişkilerimize özen göstermek ve olası gerginlikleri aşmak için de çaba sarfedebiliriz. Ortaklaşa konuları, aşk hayatımızı gözden geçireceğiz. Öğle saatlerinde daha heyecanlı ve hevesli olabiliriz. İyimser bir atmosfer yaratmak zor değil. Karşılıklı dengeleri korumak ve daha iyi anlaşılmak önemli. Akşam saatlerinde daha yüksek enerjiler ve bizi harekete geçirebilecek durumlar olabilir. Bu saatlerde öfkemizi yönetmek konusunda dikkatli olmalıyız.

KOÇ:  Kıvrak olmayı anlatan koşullar var. Gençlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken zamanlar olabilir. Eşinizle ilgili uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Akışta kalon. Akşam yolculuklar ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

BOĞA: Çalışma hayatınızla ilgili hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle iletişiminiz de kıvrak olmanız gerekebilir. Vizyonunuzu belirlemeniz gereken zamanlar olabilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeniz de fayda var. Akşam arkadaşlarınızla gün hakkında sohbetler edebilirsiniz.

İKİZLER: Kendinizi iletişimle ifade edebilirsiniz. Vizyonunuzu yaratmak için heves duyacağınız bir gündesiniz. Zekânızı kullanacağınız yerlerde bulunmaktan keyif alacaksınız. Güzel olan şeyler için harcamalarda bulunabilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Arkadaşlıklar ön plana çıkabilir.

YENGEÇ: Ailenize ait konularda değişken koşullar var. Ev hayatınızla ilgili hızlı hareket etmeniz gereken olaylar ortaya çıkabilir. Gençlerle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven arayışına girebilirsiniz. Babanızı göz ardı etmeyin. Akşam aile bireyleriyle zaman geçirmek iyi gelebilir.

ASLAN: Gündeminiz çok hareketli. Değişken olaylara karşı kıvrak zekânızı kullanmanız gerekebilir. Güçlü kişiliğinizle yakın çevrenizdeki olaylara yön göstermek isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikleri gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz.

BAŞAK: Maddi kaynaklarla ilgili dalgalanma yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak daha başarılı olabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Kıvrak zekânızla gün içindeki yoğunluğu idare edebileceğiniz zamanlar var. Akşam yolculuklar gündeme gelebilir.

TERAZİ: Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Değişken koşullara ayak uydurmanız gereken zamanlar var. Zekâ gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Hassasiyetiniz olan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

AKREP: Bilemediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle değişken konulara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Kıvrak zekânızla olayların üstesinden gelebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz. Keyifli iletişim kurduğunuz insanlarla buluşabilirsiniz.

YAY: Gelecek beklentilerinizde değişken koşullar söz konusu olabilir. Vizyonunuzu arkadaş çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle rahatlamış hissedebilirsiniz. Pratik ve kıvrak olmanız gereken zamanlar var. Kendinize ve çevrenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK: Hedeflerinize ulaşmak için kıvrak olmanız gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminizi değişken koşullar yönlendirebilir. Hareketli gündeminizi doğru yönlendirmelisiniz. Zekânızı kullanmalısınız. Annenizi ihmal etmeyin. Akşam sohbet etmekten hoşlandığınız kişilerle program yapabilirsiniz. Akışta kalın.

KOVA: Uluslararası konular gündeminizi hareketlendirebilir. Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. İnanç ve düşüncelerinizi paylaşmak için iletişimde olacağınız bir gündesiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı iletişiminizle halledebileceksiniz. Akşam sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz.

BALIK: Duygusal yönden bağlayıcı olaylar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminize gelebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İş hayatınızda kıvrak olmanız gereken olaylar yaşanabilir. Yenilenme içine gidebilirsiniz. Gençlerle ilgili konularla ilgili gelişmeler olabilir. Akışta kalın.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yanıltıcı olabilir
  2. Fikirlerimizde dengeli olalım
  3. Ay Akrep'te tutuluyor
  4. Bu hafta size ne getirecek?
  5. Çok zor bir ay tutulması
  6. Tartışmalara dikkat edelim
  7. Çok zor bir Ay tutulması
  8. Cesaret gerekiyor
  9. Jüpiter Koç’a ilerledi
  10. MERKÜR GERİ DÖNÜYOR