SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Merkür gerilemeye başlıyor

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Ay İkizler’de ilerlerken, Merkür de Saka burcunda duraklayarak gerilemeye başlıyor. Görüşmeler, iletişim ve yolculuklar açısından oldukça hareketli bir gündeyiz. Bazı değişiklikleri hesaba katmak durumundayız. Zihinsel açıdan yoğunluk dikkat çekebilir. Düşüncelerimizi belirli bir noktaya odaklamakta güçlük çekebiliriz. Bugün yapacağımız görüşmelerde yüksek beklentiler gündeme gelebilir. Ancak önümüzdeki günlerde fikir değişiklikleri ya da belirli gecikmeleri de hesaba katmak durumundayız. Bugün aynı zamanda beraberliklerde ve aşk hayatımızda sürpriz koşullar ve yenilikler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde fazlası ile hayalci olabiliriz.

KOÇ: Eğitimler, yazışmalar, konuşmalar yönünden hareketli bir gündesiniz. Dikkatinizin dağılacağı zamanlar olabilir. Üzerinde çalıştığınız işlere daha fazla konsantre olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda çözüme ulaşmaya başlayacaktır. Akşam ailevi konularda hassasiyet yaşanabilir.

BOĞA: İş hayatınızda destekler olabilir. Cüzdanınıza ait konular gündeminizi meşgul etmeye devam edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak çoğu işin üstesinden gelebilirsiniz. Akşama doğru uğraştığınız işlerde dağılmalar yaşanabilir. İşlerinizi ihmal etmeyin. Duygusal tepkiler verebilirsiniz.

İKİZLER: Kişisel önem verdiğiniz olaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ailevi olaylar gündeminizi etkileyebilir. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek faydalı olabilir. Akşam aile konuları gündeminizi meşgul edebilir.

YENGEÇ: Yaşadığımız olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Bu nedenle içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme içinde olabilir ve kendinizi akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiler dağınık, hayatınızda bitişler meydana gelebilir. Ailevi konularda hassasiyet yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gündesiniz. Sosyal konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı toplayıp yeni organizasyonlar içinde olmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda destek alabileceğiniz kişiler var. Akşam ise ailevi konular gündem olabilir.

BAŞAK: İş hayatınızla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Daha görünür olabilmek için, üstlerinizle iletişiminizi arttırmak isteyebilirsiniz. Koyduğunuz hedeflere yaklaşabilmek için daha fazla sorumluluk almak isteyeceğini zamanlar var. Annenize zaman ayırmalısınız. Akşam sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Ruhsal olarak yenilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızda olup biteni anlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakınınızdaki insanlarla sık sık bir araya gelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Hareketli bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sıkışmalar yaşanabilir. 

AKREP: Ortaklı konular gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı sakin tavrınızı korumaya özen göstermelisiniz. Parasal konularınız gününüzü meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konular daha fazla görünür olabilir. Akşam saatlerinde tepkileriniz daha tepkisel olabilirsiniz.

YAY: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde ailevi konularla uğraşabilirsiniz. Güven aradığınız yerlere doğru çekilebilirsiniz. Eskiye yönelik konular açılabilir. Uyum ve denge arayışınız gün içinde devam edecektir. Akşam saatlerinde sıkışmalar devam edebilir. Bitişler söz konusu.

OĞLAK: Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi oluşturabilir. Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda dalgalanma yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işlerinizde kolaylaşabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam bazı konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz. 

KOVA: Kendinizi sözel olarak rahatça ifade edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Eğlenebildiğiniz kişilerle birlikte olmak size iyi gelecektir. Güzel olan şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Abartıya kaçmayın. Akşam sıkışmış hissedebilirsiniz. Akışta kalın.

BALIK: Ailevi konular tüm gününüzü etkileyebilir. Duygusal yönden desteklenmeye ihtiyacınız olabilir. Ev hayatınıza ait konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Kendi iç sesinizi dinleyerek, doğru yolu bulmanız daha kolaylaşabilir. Akşam saatlerinde kolektif konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Ay Akrep'te tutuluyor
  2. Bu hafta size ne getirecek?
  3. Çok zor bir ay tutulması
  4. Tartışmalara dikkat edelim
  5. Çok zor bir Ay tutulması
  6. Cesaret gerekiyor
  7. Jüpiter Koç’a ilerledi
  8. MERKÜR GERİ DÖNÜYOR
  9. Sabırlı olalım
  10. Bu hafta size ne getirecek?