SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Merkür ve Jüpiter düzeliyor

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Öğle sonrasında pek çok konuda açılma ve hızlanma var. İletişim gezegeni Merkür, akşam düzgün hareketine dönmüş olacak. Fırsatları ve ilerlemeyi anlatan Jüpiter de sabah düzeliyor. Böylece sıkışmış koşullar ve iletişim daha düzgün hale dönebilir. Saat 13.03’e kadar Ay boşlukta kalıyor. Öğleye dek beklemeler ve dikkatsizlikler mümkün. Bu saatlerde aceleci davranmak yerine hazırlık içinde olalım. Öğle sonrasında yeni adımlar, cesaret göstermemiz gereken koşullar içindeyiz. İmkanlar ve şanslar belirebilir. İlişkilerimizde sakin kalmaya çalışalım.

KOÇ: Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili fazla sorumluluk almamaya özen gösterin. Gün içinde bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Keyfinizin kaçmamasına özen gösterin. İçsel odağınızı kaybetmeyin. Akşam kendinizi hayalperest hissedebilirsiniz. 

BOĞA: Gelecek planlarınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde ilerleme sağlamak için çaba göstereceğiniz zamanlar var. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Otorite figürleriyle çatışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi öne çıkarmaktan çekinmeyeceksiniz.

İKİZLER: Sorumlu olduğunuz konular gündeminizi oluşturabilir. Uğraştığınız işlerde sıkışmış olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hedefinize ulaşmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı konularda eksikleri toparlamanız gereken durumlar oluşabilir. Akşam daha içe dönük zamanlar geçirebilirsiniz.

YENGEÇ: Yeni ufuklara açılmak ve yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Olaylarda bütünü görmek çok daha kolay olacaktır. Kendi sınırlarınızı aşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdaki insanlarla iletişim halinde olacağınız zamanlar var. Akşam akış içinde olacaksınız.

ASLAN: Endişe duyduğunuz konularla yüzleşebilirsinizmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi yoran kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Parasal anlamda sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı özenli davranmalısınız. Akşam rahat geçebilir. 

BAŞAK: Eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar olabilir. Karşınızdakini daha iyi dinlemeniz gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda detaylarla uğraşabilirsiniz. Yeni konulara ilgi duyabileceğiniz zamanlar var. Sabırlı olmanızda fayda var. Akşam net göremediğiniz olaylar kafanızı karıştırabilir.

TERAZİ: Çalışma hayatınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İişlerde büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Bazı konuları detaylandırmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızı çalışma arkadaşlarınızla olarak yapmanız size zaman kazandıracaktır. Akşam kafanızı kurcalayan durumlar olabilir. 

AKREP: İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanmak sizi daha iyi hissettirecektir. İkili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Bugün etrafınızdaki insanlara kendinizi ifade edebilmeniz, önem kazanabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Hayatınızla ilgili risk alabileceğiniz bir gündesiniz. 

YAY: Ailenizle ilgili sıkıntılar oluşabilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Geçmişten kalan sorunlar bugün daha fazla önünüze gelebilir. Bu durumdan rahatsızlık duyabilirsiniz. Saklanmak istediğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatleri daha rahat geçecektir. Kendinizi akışa bırakmayı öğrenmelisiniz. 

OĞLAK: Gündeminizi yakın çevrenizdeki ilişkiler etkileyebilir. Kulağınıza gelen dedikodulardan etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla detaylara girmek isteyebilirsiniz. Kendinizi tamamlanmış hissedeceğiniz kişilerle görüşmek size iyi gelecektir. Akşam sanatla ilgilenebilirsiniz.

KOVA: Maddi sıkışıklıklar keyfinizi kaçırabilir. Bütçeleme yapabilirsiniz. İşlerinizde üstlerinize karşı sorumluluğunuzu aksatmamaya çalışın. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz konularda daha ön görülü davranmaya çalışın. İlerleyen saatlerde ilişkiler ön plana çıkabilir. Sevdiklerinizle program yapabilirsiniz. 

BALIK: Kişisel konular daha fazla ön plana çıkabilir. İlişkilerinizdeki sıkışıklıklar keyfinizi kaçırabilir. Bugün içinize dönmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iyi hale getirmek için eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Hassas konulara özen gösterin. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yay'da Güneş tutulması ne anlama geliyor?
  2. Kişiliğimizi kullanabiliriz
  3. Destek bulabiliriz
  4. AKŞAM SAATLERİ DAHA POZİTİF
  5. AİLEVİ KONULAR
  6. Şartlar uyum gerektiriyor
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Ay tutulması ekonomiye işaret ediyor
  9. Ay tutulması ekonomiye işaret ediyor
  10. Bugün Ay tutuluyor