SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Önemli bir gün

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Oldukça dikkat çekici ve yapıcı olmayı gerektiren bir gündeyiz. Güneş ile Satürn, kare açı yaparken sorumluluklar ve gerçekçi olma gereği ağır basıyor. Gruplar, sosyal konular ve kurallar da önemli. Koşullar pek kolay değil ancak elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz. Katılaşmamak ve korkularımızı aşarak verimli olmak elimizde... Düşüncelerimizi somutlaştıracak desteklere de sahibiz. Pratik sonuçlar var. Ancak öğleden sonraki saatlerde ilerlememiz yavaşlayabiliriz. Günün geç saatlerinde duygusal açıdan daha gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. Bu saatlerde duygularımızı bastırma yoluna gidebiliriz. Daha fazla gayret ve sabır göstermemiz durumlar da ortaya çıkabilir.

KOÇ: Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde alacağınız destekler sizi iyi hissettirecektir.

BOĞA: İş hayatınızda sorumlu olduğunuz çalışmalarda yenilik yapmak isteyeceğiniz zamanlardasınız. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Hayalini kurduğunuz konularda hazırlıklar yapmaya başlamak size keyif verecektir. İkili ilişkilerde çatışmalar meydana gelebilir. 

İKİZLER: Yeni ufuklara açılmak için hevesli olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha rahat anlayıp, organize olacağınız zamanlar var. Uluslararası durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Kendi felsefinizi karşınızdakine anlatmak için güçlü bir duygu hissedebilirsiniz. Akışta kalın.

YENGEÇ: Endişe içinde olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı para durumunuzla ilgilenmeniz gerekebilir. Banka işlerinizi halletmeniz için uygun zamanlar var. Çalışmalarınzda yenilenme içine girebilirsiniz. İlişkilerinizde acele etmeden karar vermeniz daha iyi olacaktır.

ASLAN: Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı olaylara toleranslı yaklaşmanız gerekebilir. İlişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Tamamlanma yaşayabilirsiniz. Denge ve uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz işleri ihmal etmemeye özen gösterin.

BAŞAK: Çalışma ortamınızda sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gün olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkinize dikkat etmenizde fayda var. Sizi yıpratan konuları akışa bırakmalısınız. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınız var ise, ihmal etmemeye çalışın. Yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır.

TERAZİ: Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde risk alabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Çocuklarla vakit geçirmek size iyi gelecektir. İlişkilerinizde karar alabilir, bazı konuları daha kolay idrak edebilirsiniz. 

AKREP: Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişe ait konular tekrar önem kazanabilir. İkili ilişkilerinizde sabırlı davranmaya özen gösterin, farkındalığınızı arttırın. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. 

YAY: Hareketli zamanlar sizi bekliyor. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerde kopmalar olabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Gün içinde yeni haberler alabilirsiniz. 

OĞLAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız parasal değişiklikler sizi rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde farkındalığınızın artacağı olaylar yaşanabilir. Akışta kalın. 

KOVA: Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz işlerde değişiklikler yapacağınız zamanlar olabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İlişkilerinizde tamamlanma yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir.

BALIK: Sizi hapseden koşullar oluşabilir. Gizli kalmış durumlardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fazla kabullenir olduğunuzu düşünebilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizi çatışmaya sürükleyebilir. Kendinizi tamamlanma ve olgunlaşma içinde bulabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ORTAKLAŞA KONULAR ÖNEMLİ
  2. YANLIŞ ANLAMALARA DİKKAT
  3. HAREKETLİLİK ARTIYOR
  4. CESARET GÖSTEREBİLİRİZ
  5. ÖFKE ENGELLER OLUŞTURUYOR
  6. Bu hafta size ne getirecek?
  7. Titanların savaşı
  8. MARS, ASLAN’A DOĞRU İLERLİYOR
  9. İKİZLER’DE GÜNEŞ TUTULMASI VAR
  10. TUTULMA ÖNCESİNDEYİZ

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.