SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Sezgilerimiz daha yoğun

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Gökyüzünde su elementi vurgusu artıyor. Güneş, Akrep’teyken, Ay da Yengeç burcunda ilerliyor. Olayları daha iyi anlama, gizli şeylere yönelme, sezgilere yönelme kolaylaşıyor. Duygusal derinlik ve empati yaratabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak günün geç saatlerinde bu durum bağımlılık haline dönüşmemeli. Fazla taraflı düşünmek yüzünden objektifliğimizi iyice kaybedebiliriz. Sabah saatlerini daha iyi değerlendirelim. Bugün aşkta ve keyiflerde sınırlarımızı kaybetme tehlikesi var. Güçlü yakınlaşmalar olabileceği gibi, kendi kendimizi aldattığımız ve özellikle de maddi konularda ihmalkar davrandığımız durumlara düşebiliriz. Öngörü sahibi olalım.

KOÇ: Eve ya da ailenize ait konular gündeminizi etkileyebilir. Evinizde yenilikler yapmak için para ayırabilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan konular gündeme gelebilir. Kendi iç sesinize daha çok yönelebilirsiniz. Çözmek istediğiniz konuların tamamlanması için uygun imkânlar bulabileceksiniz. 

BOĞA: Genel anlamda sakin bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgileneceğiniz durumlar olabilir. Heyecan duyabileceğiniz olaylar yaşanabilir. Kardeşlerinizle iletişim halinde olabilirsiniz. Sonuca ulaştırmak istediğiniz konuları zihinsel olarak çözme çabası içinde davranabilirsiniz.

İKİZLER: Cüzdanınıza ait konular ön plana çıkıyor. Harcamalarınızı sorgulayıp, bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Finansal kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını aramaya bakın. İş hayatınızla ilgili destek alacağınız imkânlar da doğabilir. Yeteneklerinizi geliştirmek için yeniliklere gidebilirsiniz.

YENGEÇ: Küçük sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Önem verdiğiniz konularda değişikliklere gitmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Yeni başlangıçlar için yeni niyetler ortaya koyabileceğiniz zamanlar var. Genel olarak hareketli bir gün geçirebilirsiniz, akışta kalmaya özen gösterin. Sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

ASLAN: Aileniz gündeminizi etkileyebilir. Ruhsal gelişiminiz için farklı alanlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili içsel süreçler yaşıyor olabilirsiniz. Aile büyüklerinden beklentileriniz yüksek olabilir. Zihinsel yoğunluk hissedeceğiniz zamanlar var. Sorgulayıcı davranabilirsiniz.

BAŞAK: Gelecek beklentileriniz için düşünüp, zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızdan gelen sürprizler olabilir. Hayatınıza yenilik katmak isteyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenmek size keyif verecek. İş hayatınızda başkalarından destek alacağınız imkânları kullanmaya bakın. 

TERAZİ: İş hayatınıza yönelebilirsiniz. Sorumluluklarla ilgili yeni düzenlemelere gitmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi sorgulayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Genel olarak sakin geçen bugün eksik kalan işlerinizi toparlama fırsatınız olabilir. Beklenmedik sürprizler de gelebilir. Kendinizi akışa bırakın.

AKREP: Yeni ufuklara açılma ve özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Akademik konulara zaman ayırabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yolculuklar için plan program yapmak için imkânlar doğabilir. Kendinizi geliştirmek için uygun bir gündesiniz. Bitirmek istediğiniz işlerinize yoğunlaşmanızda fayda var.

YAY: Ortaklı para durumlarıyla ilgilenebilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz işleriniz hemen ilerlemeyebilir, sakin olmakta fayda var. Ufak tefek banka işleriyle ilgilenebilirsiniz. Yatırımlarınız ve finansal konularınız hakkında yeni kararlar alacağınız zamanlar olabilir. Duygusal durumlar söz konusu.

OĞLAK: Uyum ve denge arayışı içinde olduğunuz sakin bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Bugün küçük sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Hayatınıza yenilik katmak için imkânlar söz konusu. Anlaşma imzalamak için doğru bir gün olmayabilir, beklemede kalmakta fayda var.

KOVA: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar ön planda olabilir. Üretkenliğinizle ilgili değişikliklere gidebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken zamanlar olabilir. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişiler sizi fazlasıyla meşgul edebilirler, olaylara karşı sakin yaklaşın. Akışta kalın.

BALIK: Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz yaratıcı imkânlar var. Yaratıcılığınızı kullanarak hayatınızda bazı konuları değiştirmek isteyebilirsiniz. Sürprizler gerçekleşebilir. Zihninizi fazla kurcalayan konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Genel olarak sakin zamanlar geçirip, akışta kalabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Daha sosyal olabiliriz
  2. Yeni haberler ve kararlar var
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Yay'da Güneş tutulması ne anlama geliyor?
  5. Kişiliğimizi kullanabiliriz
  6. Destek bulabiliriz
  7. AKŞAM SAATLERİ DAHA POZİTİF
  8. AİLEVİ KONULAR
  9. Şartlar uyum gerektiriyor
  10. Bu hafta size ne getirecek?