SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Somut çabalar var

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Kendimizi daha gerçekçi ve sorumluluk içeren koşullar içinde bulabiliriz. Son birkaç günün arayışları sonrasında olaylara daha dikkatli bakmamız gereken bir gündeyiz. Ailevi işler ve sorumluluklar nedeni ile kendimizi kısıtlanmış hissedebiliriz. Ancak aşkta ve arkadaşlıklarda daha mantıklı ve destekleyici baplar kurabiliriz. Daha ciddi kararlar ve duygusal açıdan kendimizi sorgulayabileceğimiz zamanlar var. Yaşlılarla ilgili konular gündemimize yansıyabilir. Uzun vadeli düşünmek ve gelecek yönünde plan yapmak faydalı sonuçlar getirebilir. Günün geç saatlerinde biraz sabırlı davranmak iyi olacak.

KOÇ: Hayatınızda daha çok sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak sizin için önemli olabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bürokrasiyle uğraşabilirsiniz. Annenizi ihmal etmeyin. İlişkilerinizde uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Akışta kalmaya devam edin.

BOĞA: Kendinizi yeni şeyler öğrenme sorumluluğu içinde hissedebilirsiniz. Bütünü görmeniz çok daha kolay olacaktır. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Ev hayatınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak iyi gelecektir.

İKİZLER: Kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı işlerinize daha ciddi bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Endişe duyduğunuz olaylar gündeminize gelebilir. Ailenizle ilgili yorucu zamanlar yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlacı koşullar oluşmasından kaçınmalısınız.

YENGEÇ: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Evle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Bu durum yorulmanıza yol açabilir. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Dengede kalmanızı sağlayacak uğraşlara yönelebilirsiniz.

ASLAN: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınıza daha ciddi yaklaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gerilmeler olabilir. Ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişe yaratan durumlardan uzak durmalısınız. 

BAŞAK: Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Ciddi gördüğünüz konularda kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gündeminizi etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. 

TERAZİ: Ailevi konularla ilgili yorucu koşullar oluşabilir. Geçmişe yönelik durumların arasında kalabilirsiniz. Güven aradığınız yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Evle ilgili sorumluluk almanız gerekebilir. İç sesinizi dinlemelisiniz. Babanızla ilgili konuları göz ardı etmeyin.

AKREP: Hareketli bir gündeminiz olabilir. İletişimdeki aksaklıklara dikkat etmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara ciddi yaklaşmanızda fayda var. İlişkilerinizi ilgilendiren konular öne çıkabilir. Eşinizi ihmal etmemeye özen gösterin. Çevrenizdekilerle dengede kalmaya çalışın.

YAY: Maddi kaynaklarınızla ilgili düşünmeniz gerekebilir. Donanımınızı kullanacağınız işlere yönlendirebilirsiniz. Ev hayatınızda sizi yoran koşullar oluşabilir. İş alanında alacağınız destekle işlerinizi akıcılık oluşabilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. 

OĞLAK: verdiğiniz olaylara daha ciddi bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Yeni başlangıç yapmak için sorumluluk alabileceğiniz bir gündesiniz. Bedeninizi ilgilendiren konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili yorucu koşullar oluşabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. 

KOVA: Ailenizle ilgili bilemediğiniz olaylar yorucu hale gelebilir. Ev hayatınızda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. İşlerinize daha ciddi bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Elinizde olmayan nedenlerle kayıplar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.

BALIK: Sosyal konularınız gündeminizi meşgul edebilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Uğraştığınız konulara bakış açınız ciddileşebilir. Ailenizle ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerde dengede kalmaya özen göstermelisiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Aşkta gerçekçi olmak gerekebilir
  2. Yeni bir Mars döngüsü başlıyor
  3. Koşullar pek destekleyici olmayabilir
  4. Mars, Terazi’ye ilerliyor
  5. Riskli bir gündeyiz
  6. Uyum sağlamak gereken bir gün
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Astroloji öğrenenlere öneriler
  9. Zorlanabiliriz
  10. Sanatsal uğraşlar için güzel bir gün

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.