SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Tartışmalara dikkat edelim

.

Milliyet Haber

Ay tutulması öncesinde, ailevi konulara, tartışma içeren koşullara dikkat etmeliyiz. Ay yanan yolda ilerlemekte. Duygusal açıdan bizi kışkırtabilecek durumlar karşısında daha dengeli ve sakin bir tavır sergilemeye bakalım. Vereceğimiz olumsuz tepkiler pek çok şeyi zincirleme olarak ateşleyebilir.
Sabah ortaklı işlerde, beklentilerimizde dengeli olmaya çalışalım. Duygusal açıdan bizi huzursuz eden bir durum nedeni ile aşkta ve beraberliklerde aşırı tepkiler verebiliriz. Yeteneklerimizi göz ardı etmemeli ve daha iyi bir örnek olmaya çalışmalıyız.

KOÇ: İkili ilişkileriniz bugün gündeminizi çok fazla etkileyebilir. Sabah akıcı koşullar var. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde güçlü değişim isteği hissedebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. 

BOĞA: Ortaklı para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Endişe duyduğunuz konular karşısında tepkilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. 

İKİZLER: Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Sabah keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Eğitim için uygun zamanlar içindesiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için gün içinde arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Bütünü görmek çok daha kolay olacak.

YENGEÇ: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın rahatlıkla üstesinden geleceğiniz bir gündesiniz. Önemli işlerinizi sabah saatlerinde toparlamanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Üstlerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğleden sonra farklı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeliniz. 

ASLAN: Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah keyif aldığınız uğraşlarınız için harcamalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde abartılı olmamaya çalışın. Gelecek ümitlerinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi çok daha özgür hissedebilirsiniz. İşten gelen destekler var.

BAŞAK: Belirsizlikler ve gizli konular nedeniyle işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Sabah saatlerindeki akıcı koşullar söz konusu. İlerleyen zamanlarda kendinizi daha özgürlük hissi içinde bulabilirsiniz. 

TERAZİ: Sabah yeni başlangıçlar yapmak için şartlar daha uygun olduğu bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İlişkilerinizde daha özgürlük arayışında olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ilgilendiğiniz alanlara yönlendirebilirsiniz. 

AKREP: Sabah harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İfadelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde kişisel yeteneklerinizi kullanmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. İş hayatınızda alacağınız destekleri doğru kullanmalısınız.

YAY: Çevrenizle ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. İş hayatınızda yoğun bir iletişimin olduğu zamanlar içindesiniz. Düzenlenen eğitimlere katılabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki kendinizi çok daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilrisiniz. Akışta kalıyor.

OĞLAK: Sabah evde keyif yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Babanızla ilgili konulara dikkatli yaklaşmanızda fayda var. Geçmişle ilgili olaylar canınızı sıkabilir. Güven arayışı içine girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla sorumluluklarınıza yoğunlaşmak size iyi gelebilir.

KOVA: Sabah saatlerinde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilir, böyle işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde aşk hayatınız ön plana çıkabilir. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra daha radikal tarafınız ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konuları ihmal etmeyin. 

BALIK: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi oluşturabilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Detaylı bir program günlük temponuza katkıda bulunacaktır. Endişe duyduğunuz konularda daha yaratıcı çözümler yaratabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Kritik Mars Boğa transiti
  2. Kritik Mars Boğa transiti
  3. Kendimize daha çok güvenebiliriz
  4. Yeni istekler olabilir
  5. Hareketli bir yeniay
  6. ÖĞLE SONRASI HIZLI OLABİLİRİZ
  7. Yön arıyoruz
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Yengeç'te hızlı ve hevesli bir yeniay
  10. Yengeç’te hızlı ve hevesli bir yeniay