SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

TEPKİ YARATAN DURUMLAR VAR

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Balık burcundaki dolunayın hemen ardından Ay, Koç burcuna ilerledi ve öğle saatlerinde Mars’la karşı karşıya geliyor. Bu durum varolan gerilimleri, tartışmalı durumları daha çok tetikleyebilir. Ailevi konularda, evde ortaklaşa durumlar içinde daha sakin kalmaya bakalım. Aceleci davranışlar ve çıkışlar yüzünden kendi kendimize zarar verebiliriz.

Sabah saatlerinden itibaren Koç burcuna ilerleyen Ay, güne hızlı bir tempo ve acelecilik de getirmekte. İlişkiler alanında düşünmeden karar verebilir ve daha tepkisel olabiliriz. Günün geç saatlerinde de enerjimizi doğru yönde kullanmaya özen göstermeliyiz. Psikolojik açıdan bizi test eden gerginliklerle karşılaşabiliriz.

KOÇ: Önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma hayatınızda kendinizi feda edeceğiniz olaylar ön plana çıkabilir. Gelecekle ilgili projelerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Bedeninizi ihmal etmemeye çalışın. Hassasiyet gösterdiğiniz konularda daha dikkatli olmanızda fayda var.

BOĞA: İşlerinizde çok fazla fedakâr davranabilirsiniz. Gizli kalan konulardan dolayı düşmanlarınız olabilir. Akışta kalmaya çalışın. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. İlgilendiğiniz konularda cesaretli davranabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Akışta kalmaya çalışın.

İKİZLER: Gelecek umutlarınız yönünde yeni projelere dahil olmaya cesaret göstereceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konular daha fazla ilgi odağınızda olabilir. Uğraştığınız işler de kabullenme içine girdiğinizde, alacağınız desteklerle daha hızlı ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Kazalara dikkat!

YENGEÇ: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için tamamlanma içinde olabilirsiniz. Üzerinde yoğunlaştığınız işleri bırakmak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamızda yaşanacak kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akışta kalın.

ASLAN: Akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni projelere atılabilir. Alternatif konularda eğitim alabilirsiniz. İnandığınız düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak için kendinizi hevesli hissedeceğiniz zamanlar var. Yabacılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

BAŞAK: Sizi yoran koşullar daha fazla gündeme gelebilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Parasal sıkışmalar sizi sıkıntıya sokabilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. Banka işlerinize daha fazla özenmelisiniz.

TERAZİ: İkili ilişkilerinizdeki olaylarda kendinizi fedakâr hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar da sıkışma hissedebilir. Sonrasında kabullenme içine girebilirsiniz. Karşınızdakilerle uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Anlaşmalarda dikkatli olmalısınız. Sosyal konulara yöneleceğiniz zamanlar olabilir.

AKREP: Çalışma hayatınızda yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklarınız için fedakâr hissedebilirsiniz. Tamamlanması gereken işler için çalışma arkadaşlarınızla birlikte planlama yapabilirsiniz. İş yerinde destekleri göz ardı etmemeye çalışın.

YAY: Yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere kullanabilirsiniz. Kolektif veya sosyal konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabileceğiniz zamanlar var. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Bugün tamamlanmasını istediğiniz konular gündeminizi etkileyecektir.

OĞLAK: Ev kazalarına karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Ailenizdeki eski konular gündeme gelebilir. Kendinizi aile içindeki mevzulara karşı fedakâr yaklaşım içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. İç sesinizi dinlemeniz sizin için iyi olacaktır. Güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz.

KOVA: Hareket ve iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Gün içindeki ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yapacağınız ticari görüşmelere özenli davranmalısınız. Uğraştığınız işlerde tamamlanma söz konusu.

BALIK: Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Çözemediğiniz konularda kabullenme ihtiyacı doğabilir. Uğraştığınız konularda yeteneklerinizi kullanmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Destekleri iyi değerlendirebilirseniz, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Cesur davranabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. SEZGİLERİMİZ DAHA YOĞUN
  2. Sezgilerimiz daha yoğun
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Ülkemizin yıllık haritasında neler var?
  5. Ülkemizin yıllık haritasında neler var?
  6. Akşam saatleri destekleyici
  7. Maddi konular sıkıştırabilir
  8. Gergin bir dolunay...
  9. ENERJİLER YÜKSELİYOR
  10. Merkür ve Jüpiter düzeliyor

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.