SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Uyum sağlamak gereken bir gün

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Haftanın ilk gününde Yay burcunda ilerleyen Ay, yeni şeyler keşfetmek ve kendi görüşlerimiz doğrultusunda ilerlemek için iddialı bir tutum yaratıyor. Pek çok yöne dağılan enerjileri bir arada tutmaya özen gösterelim. Öğle saatleri anlaşmalar, keyifler ve uyum yaratabileceğimiz fırsatlar açısından uygun sayılır. İdealize ettiğimiz konulara biraz daha dikkatli yaklaşalım. Özellikle akşam aşırı bir hayal gücü ve spekülatif davranma isteği olabilir. Daha ayırt edici ve analitik davranmaya bakalım. Günün geç saatlerinde hayallere açığız. Sanatçılar ve ilhama açık olanlar için bu oldukça verimli saatler olsa da, bu saatlerde yanlışlıklar ve ihmaller de gündeme gelebilir. Dağılmamaya bakmalıyız.

KOÇ: Yabancılarla ilgili hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Olaylara karşı bakış açınızda esnek olabilirsiniz. Akademik konularla ilgileneceğiniz zamanlar söz konusu. Bugün uğraşacağınız işlerde dikkatinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Başarılı için çok çaba sarf etmeniz gereken zamanlar olabilir. 

BOĞA: Hayatınızda endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Ortaklı konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde size kriz çıkarabilirler. İş hayatınızda dikkatiniz dağınık olabilir. Mücadele gereken konulara karşı daha özverili davranmanız gerekebilir. Başarı için çabalamanız gerekebilir.

İKİZLER: Eşinizle ilgili hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizde, fikirlerinizde çok esneksiniz. Dikkatsiz tutumlar içinde olabilirsiniz. Buda karşınızdakini incitmenize neden olabilir. Tepkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Mesleki konularda hedeflerinize kolay gidebileceğiniz zamanlar var.

YENGEÇ: Hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Çalışma hayatınıza esneklik getirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru çalışma hayatınızda en iyisini yapmak için kendinizi yıpratabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlar var. 

ASLAN: Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Hayal gücünüzü kullanacağınız işlerle ilgilenmek size keyif verecektir. Zevk aldığınız konulara eğilebilirsiniz. Akşam mesleki planlar yapma ve yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Başarı için çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

BAŞAK: Aile hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Eskilere ait konular gündeminizi etkileyebilir. Dağınık olacağınız zamanlar söz konusu. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Babanız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Mesleki konularda işleri tamamlamak için büyük bir özveriyle çalışacaksınız. 

TERAZİ: İiş hayatınızda eğitimleri planlayarak geçirebilirsiniz. Esnek düşünce yapınızla her işin kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Hayaller dünyasına dalıp işlerde dikkatsizlik yapmamaya özen göstermelisiniz. Akşama doğru yakın çevrenizle uzun zamandır planladığınız şeyleri yapmak isteyebilirsiniz.

AKREP: Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Esnek düşünce yapınız sayesinde kolayca işin içinden sıyrılabileceğiniz durumlar söz konusu. Bugün imzalayacağınız işlerde dikkatinizi toplamaya özen göstermelisiniz. Mesleki başarı için çok çalışacaksınız.

YAY: Önemli konularda daha hareketli olabilirsiniz. Hayaller içinde dağınık bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. Gelecek yönünde planlar yapmak isteyebilirsiniz. Akşam meslek hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Alternatif planlar yapmak için iyi bir zaman olabilir.

OĞLAK: Bilemediğiniz konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Hayallere dalıp işlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Dikkatsizliğiniz yüzünden işlerde aksamalar yaşanabilir. Akşam işlerinizi toparlamak için verimli zamanlar olabilir.

KOVA: Geleceğinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla fikir alışverişi yamak size keyif verecektir. İş hayatınızla ilgili aldığınız destekler işinize yarayabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam mesleki konularla ilgili tamamlanma yaşayabilirsiniz.

BALIK: İş hayatınızla ilgili koşullar gündeminizi etkileyebilir. Düşüncelerinizle etrafınızdakileri etkilemek isteyebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak yaptığınız işler yaratıcılığınızı arttıracaktır. Hayatınızdaki otorite figürleriyle görüşmeler yapabilirsiniz. Meslek hayatınızda mücadele gerektiren koşullar olabilir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. SEZGİLERİMİZ DAHA YOĞUN
  2. Sezgilerimiz daha yoğun
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Ülkemizin yıllık haritasında neler var?
  5. Ülkemizin yıllık haritasında neler var?
  6. Akşam saatleri destekleyici
  7. Maddi konular sıkıştırabilir
  8. Gergin bir dolunay...
  9. ENERJİLER YÜKSELİYOR
  10. Merkür ve Jüpiter düzeliyor

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.