SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN YENİ DİZİSİ

.

ABONE OL
Milliyet Haber

‘Yeşilçam’ dizisi çekimleri bittikten sonra, Çağatay Ulusoy’un yeni projesi hazır gibi. Yolculuk Netflix gibi görülüyor. OGM yapımı bir üçleme film. Bunun iki hikayesi Netflix yönetimin tarafından onaylandı duyduğum.
‘Blacak Mirror’ havasında bir nevi ‘İstanbul noir’ işi. Bu üçlemenin ilk filminde Ulusoy’un oynaması olasılık dahilinde. Ev ahalisi ‘Yeşilçam’daki oyunculuğunu çok beğendi. Kendini gerçekten geliştirdi ve üstüne katarak gidiyor. Oyuncuya bu işler, ‘uluslararası’ yolu da açacak inancındayım. Yine kulağıma gelen, bir Amazon dizisinde de yer alacağı yönünde. Daha önce yazmıştım, önümüzdeki yılı ve daha sonrasında duyduğumuz ‘dijital platformlar’ bir bir gelecek.
Amazon somut adım atmaya başladı, siparişler veriyor. İşte onlardan birinde Ulusoy’un da oynaması bekleniyor. Hatta yılı bile belli gibi; 2022’de çekilmesi planlanıyor.

İKİNCİ SEZONU ÇEKİLECEK

‘Bozkır’ dizisi Blu TV’nin beğenilen işi. İkinci sezonu da çekilecek. Planlanan 2022 yazı. Ekip yine aynı olacak.

GÜCÜME GİDİYOR

Her kanalda haberler var bu konuda. Şu yasakların çerçevesi. TV 100’de denk geldim manşete; ‘Kısıtlamadan muaf tutulan turistler’... Böyle bir durum nasıl da kötü bir psikoloji yaratıyor. Turist el üstünde çünkü ‘bacasız sanayi’! Biz yasaklardan muaf tutulmayanlar. Şöyle düşünelim. Çocukken yaramazlık yaptığımızda sokağa çıkma cezası vardı. Pencereden top oynayan arkadaşları seyretmek, onlara imrenmek en büyük işkenceydi. Benzer bir durum.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. DISCOVERY PLUS’IN TÜRKİYE YOLCULUĞU
  2. İKİ YAZLIK DİZİ DAHA...
  3. MAÇ YAYINLARI ACUN’A GİDER Mİ?
  4. ‘CAMDAKİ KIZ’; BİR GÖRSEL EMEK ABİDESİ
  5. BİR HABERCİLİK REFLEKSİ
  6. EURO 2020 TRT TEKNOLOJİSİ
  7. KORSEYİ CANA GİYECEK!
  8. CAHİDE SONKU; HAYATI DİZİ OLACAK
  9. SABUN KÖPÜĞÜ YAZMAK KOLAY MI?
  10. HABERİ 25 YIL ÖNCE YAKALAMAK

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.