SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Şimdi böyle dizi var mı?

.

ABONE OL
Milliyet Haber

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’, 11 yıl önce çekilmiş bir dizi. Bugün İspanyol Nova kanalı yayınlamak için Kanal D International ile anlaşma yaptı. İspanya’da Türk dizilerini gösteren paralı kanal. Oltayı attı, bizim yapımlara bereketi geldi. Bu, işin bir tarafı. Diğer tarafta,
11 yıl önce çekilmiş bu projenin kalitesinde bugün yapımlar var mı?

FARKLI BAKMAK

Galatasaray-Lazio maçı sonrası yorumlardan birinde kulağıma geldi. A Spor’da Turgay Altay, “Son 30 dakika kendi sahanızda oynarsınız.” Hani Galatasaray golü attı, üstüne yatmadı hali. Tamam da yarım saat kendi sahanda oynamak ne demek? Yatsaydı zaten golü yemişti.

BU ŞEKİLDE GOL YEMEK KİME YAKIŞIR?

Beşiktaş golü yedi Dortmund maçında. “Böyle bir gol yemek bize yakışmadı” dedi Melih Gümüşbıçak. Lazio’nun yediği gole de şahit oldu. Kaleci topu kendi kalesine eliyle attı. Gümüşbıçak, “Lazio’ya böyle bir gol yakışmadı” dedi mi? Gol bize yazılınca durum değişir.

TALİP VAR MI?

Erman Hoca dedi geçen hafta; “Bizim teknik direktörlere Avrupa’dan talip var mı?” demiş, not almışım. İyi soru. Bir gösterge tabii ki. Ama bizde onlara talip çok.

‘KARAYİP KORSANLARI’

‘Karayip Korsanları ‘havası vardı bizim ‘Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın. Dövüş sahneleri yakın çekim dar alanda pek heyecan vermedi, kan fışkırmasına rağmen.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Mojo, Batu ve Büyük Parmakkapı Sokak
  2. 'Senin sivilceni bilirim'
  3. 'Yalancı' yalan olmasın!
  4. Neslihan Atagül 'EDHO'da mı?
  5. LATİN PİYASASINA TÜRK DİZİLERİ NASIL GİRDİ?
  6. ‘Bugün rap rövaçta’
  7. Ajan dizimiz iyi
  8. 'Sadakatsiz' aldı başını gidiyor
  9. 'Bırakalım, sonra döneriz'
  10. ‘YARGI’; KATİL KİM MERAKI

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.