Geri Dön

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel takipçisini ifşa etti!

Geçtiğimiz aylarda bir süreliğine Londra'da olacağını duyuran genç şarkıcı Aleyna Tilk'nin annesi Havva Öztel, bir takipçisinin kendisine yaptığı yorumu ifşa etti.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel takipçisini ifşa etti!

Küçük yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündem oluyor. Başarılı popçunun annesi Havva Öztel de bu konuda kızından geri kalmıyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Öztel, son olarak bir takipçisinin mesajını ifşa etmesiyle gündeme geldi.

Havva Öztel, kendisine "Ömür törpüsü" şeklinde mesaj atan bir takipçisini Instagram hesabının hikayeler bölümünden paylaşarak "Çok güldüm. Ömür törpüsü dedi bana ya... Ama neden?" notunu düştü.

Sosyal medya hesabında 130 bin takipçisi bulunan Öztel'in paylaşımı, genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin hayranları tarafından da büyük ilgi gördü.

Aleyna Tilkinin annesi Havva Öztel takipçisini ifşa etti

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber