Geri Dön

'Angelina Jolie, Brad Pitt'i asla affetmeyecek'

ABD'li aktör Brad Pitt, geçtiğimiz günlerde eski eşi Angelina Jolie ile beş yıldır süren çocuklarının ortak velayet davasını kazanmıştı. Pitt'i asla affetmeyeceği iddia edilen Jolie, yasal mücadelenin henüz bitmediğini düşünüyor.

'Angelina Jolie, Brad Pitt'i asla affetmeyecek'

2016 yılında yollarını ayıran Angelina Jolie ve Brad Pitt'in, beş yıldır süren velayet davası sona ermişti. 18 yaşından küçük beş çocuğun ortak velayetini talep eden Pitt davayı kazanmıştı. İkili, bundan sonra çocuklarının velayetini eşit zamanlı olarak paylaşacak.

"MÜCADELEM HENÜZ BİTMEDİ"
US Weekly’nin haberine göre; Angelina Jolie, mahkeme kararıyla hayal kırıklığına uğradı ancak yine de yasal mücadelenin henüz bitmediğini düşünüyor. 46 yaşındaki oyuncunun mahkeme kararına itiraz etmek için sahip olduğu her şeyini vereceği ileri sürüldü.

Haberin dayandırıldığı kaynak, "Pitt'i asla affetmeyecek! Henüz mahkemenin bitmekten çok uzak olduğuna ve adaletin galip geleceğine inanıyor" şeklinde konuştu.

Angelina Jolie, Brad Pitti asla affetmeyecek

Hakan Ural canlı yayında duygusal anlar yaşadıTürkiye’nin birçok şehrinde orman yangını çıktı. Herkes gelen bu felaket haberleriyle sarsıldı. Siyaset bilimcisi, yazar Süleyman Seyfi Öğün’ün konuyla ilgili kendisine yolladığı mesajı okuyan Hakan Ural, canlı yayında güçlükle konuşabildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet