Cadde Aslı İnandık ve Ahad Kazmaz'dan kötü haber! 6 yıllık evlilik bitiyor

Aslı İnandık ve Ahad Kazmaz'dan kötü haber! 6 yıllık evlilik bitiyor

23.04.2024 - 08:07 | Son Güncellenme:

2018 yılında menajer sevgilisi Ahad Kazmaz ile nikah masasına oturan Aslı İnandık, sosyal medya hesabından eşiyle olan fotoğrafları kaldırmasıyla ayrılık iddialarını gündeme getirmişti. Bir süredir birlikte görünmeyen ünlü çiftin boşanacakları ortaya çıktı.

Aslı İnandık ve Ahad Kazmazdan kötü haber 6 yıllık evlilik bitiyor

'Yalan Dünya', 'Yıldızlar Şahidim', 'Benim Tatlı Yalanım', 'Menajerimi Ara' gibi projelerde boy gösteren ve 2017 yılında Güldür Güldür Show’un kadrosuna dahil olan 35 yaşındaki oyuncu Aslı İnandık, 2018 yılında menajer sevgilisi Ahad Kazmaz ile nikah masasına oturmuştu.

Haberin Devamı

Bir süredir birlikte görüntü vermeyen Aslı İnandık ile Ahad Kazmaz hakkında iddialar ortaya atılıyordu.

ÜNLÜLER AKIN ETMİŞTİ

Çiftin düğüne ünlü dostları akın etmiş, törenin fotoğrafları sosyal medyada paylaşılmıştı. Fezi Altun ise gelin makyajını yapan isim olmuştu.

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

6 yıldır evli olan ünlü çiftin ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Aslı İnandık, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

EVLERİ AYIRDILAR

Bir süredir birlikte görüntü vermeyen Aslı İnandık ile Ahad Kazmaz’ın evliliğini sonlandırmaya hazırlandığı öğrenildi. Sosyal medya hesaplarından da birlikte olan fotoğraflarını kaldıran çift, üç ay önce evlerini ayırdı.

Aslı İnandık ve Ahad Kazmazdan kötü haber 6 yıllık evlilik bitiyor

ANLAŞMALI OLARAK BOŞANACAKLAR

2. Sayfa’nın haberine göre; Ahad Kazmaz ile Aslı İnandık’ın 6 aylık evliliği bitiyor. 2018’de evlenen ikili anlaşmalı olarak boşanacak.

Haberin Devamı

Aslı İnandık ve Ahad Kazmazdan kötü haber 6 yıllık evlilik bitiyor