CaddeAta Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı!

Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı!

05.04.2023 - 08:33 | Son Güncellenme:

Son dönemde sağlıklı beslenip, yürüyüş yaparak verdiği kilolarla adından söz ettiren oyuncu ve komedyen Ata Demirer; sık sık takipçileriyle iletişim kurmak için kullandığı sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla gündeme geldi. Demirer'in, asansörde poz verenleri tiye aldığı paylaşımına yazdığı mesaj ise dikkat çekti.

Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı

Verdiği kilolarla çok konuşulan Ata Demirer, geçtiğimiz haftalarda konuk olduğunu programda, "22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım" demişti:

Haberin Devamı

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona 'Ne yiyorsun' dedim, 'Ekmek yemiyorum' dedi. 'Ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun?' dedim. 'Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum' dedi. Ben de denedim. Çok hızlı kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum sadece, onu da pazar günü ciddi bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da sahilde, Topkapı Sarayı'na doğru yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı

"NE KADAR ŞANSLIYIM"

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran komedyen, geçtiğimiz günlerde ise Instagram hesabından Şener Şen ile fotoğrafını paylaşmıştı. Ünlü ismin, kalp emojisiyle birlikte "Ne kadar şanslıyım" notunu düştüğü paylaşım 50 binden fazla beğeni almıştı.

Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı

"NASIL BU KADAR ZAYIFLAYABİLDİN?"

Demirer'in takipçileri; "Ne kadar zayıflamışsın", "Böyle minicik Ata Demirer mi olur?", "Nasıl bu kadar zayıflayabildin, tavsiyen var mı?", "Süper olmuş", "10 yıl geriye gitmiş" şeklinde yorumlar yazmıştı.

PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

50 yaşındaki Ata Demirer, son olarak 2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Haberin Devamı

Ata Demirer asansörde fotoğraf paylaşanları tiye aldı

"GÜNE BAŞLIYORUZ"

Asansör aynasından çektiği bir fotoğrafı yayınlayan Demirer, "Klasik 'asansördeki narsist kız' pozumuzu veriyor, güne başlıyoruz. Buyurun" notunu yazdığı paylaşımla benzer pozlar veren insanları tiye aldı.