Cadde Bayramda 'Turnike' heyecanı! Mehmet Ali Erbil güldürürken ağladı

Bayramda 'Turnike' heyecanı! Mehmet Ali Erbil güldürürken ağladı

17.06.2024 - 14:29 | Son Güncellenme:

Mehmet Ali Erbil, ekranlara Kanal D ile dönen 'Turnike' yarışmasına ‘güldürürken ağlayarak’ başladı. Yedi yıl önce aramızdan ayrılan sunucu Vatan Şaşmaz’ın eski bir açılış anonsuyla stüdyoya giren Erbil, yarışma sırasında yaptığı esprilerle yarışmacıları ve izleyicileri güldürürken, Şaşmaz’ın anonsu sırasında gözyaşlarını tutamadı. Ünlü sunucunun duygusal anları ilk programa damga vurdu.

Kanal D, yaz sezonunda ses getirecek bir işe imza attı. Televizyon tarihinin en uzun soluklu yarışmalarından olan Turnike, Kurban Bayramı ile birlikte ekranlara yeniden ‘merhaba’ dedi. Turnike, bayramın ilk gününde seyircileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Haberin Devamı

"DEMEK Kİ UNUTMAMIŞSINIZ"

Dillere pelesenk olan “Ay ay ay ay” ve “Amanın amanın” sözleriyle stüdyoya giren Erbil, “Demek ki unutmamışsınız. Bugün çok özel çok güzel bir gün, mübarek bir gün. Türkiye’nin ilk yerli yarışma programı Turnike ile Kanal D ekranlarındayız” dedi.

Bayramda Turnike heyecanı Mehmet Ali Erbil güldürürken ağladı

TORUN SÜRPRİZİ

Birbirinden güzel 13 hostes de yarışmada Erbil’e yardımcı oldu. Erbil, zaman zaman hosteslere takılarak izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Erbil’in torunu Elisa, ilk programda dedesine sürpriz yaptı. Dede torun stüdyoda eğlenceli bir dansa da imza attı.

90’LARIN POP STARLARI

Turnike’nin Bayram Özel bölümünün konukları, 90’lar Pop’un unutulmaz isimlerinden Eda Özülkü, Reyhan Karaca, Elif Karlı, Sibel Alaş, Metin Özülkü, Çelik, Ferda Anıl Yarkın ve Ümit Sayın oldu.

Bayramda Turnike heyecanı Mehmet Ali Erbil güldürürken ağladı

Haberin Devamı

'Kapı Açtırma', 'Çağrışım', 'Evet-Hayır' cevaplarıyla oynanan 'Kulaklık Oyunu' ve 'Final' bölümünün yer aldığı yarışma programında Mali’nin esprileriyle kahkaha dolu anlar yaşandı.

Bayramda Turnike heyecanı Mehmet Ali Erbil güldürürken ağladı

DUYGUSAL ANLAR

Erbil, program süresince yarışmacıları ve izleyicileri güldürürken; kendisi de zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Programın başında kendisini anons eden dış sesin Vatan Şaşmaz’a ait olduğunu anlatan Erbil, Şaşmaz’a rahmet dilerken gözleri doldu.

Bayramda Turnike heyecanı Mehmet Ali Erbil güldürürken ağladı

Mehmet Ali Erbil, Ferda Anıl Yarkın’ın 'Üzülme' şarkısına eşlik ederken de gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Yazarlar