Geri Dön

BERLİN KAPLANI OYUNCULARI-KONUSU: Berlin Kaplanı filmi nerede ne zaman çekildi?

Berlin Kaplanı filmi 2011 yılında vizyona girdi. komedi türündeki yapımın başrolünde ise Ata Demirer yer alıyor. Berlin'de yaşayan bir boksör olan Ayhan'ın hayatı anlatılıyor. Peki, Berlin Kaplanı filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

BERLİN KAPLANI OYUNCULARI-KONUSU: Berlin Kaplanı filmi nerede ne zaman çekildi?

Ata Demirer'in sevilen komedi filmlerinden Berlin Kaplanı'nın yönetmenliğini Hakan Algül yürütüyor, senaryosunu da başrol oyuncusu Ata Demirer üstlenmiştir. İşte, Berlin Kaplanı filmi detayları...

BERLİN KAPLANI FİLMİ KONUSU

Ayhan Kaplan (Ata Demirer) Almanya'nın Berlin kentinde boksörlük ve bodyguardlık yaparak hayatını sürdüren bir Türk'tür. Fakat Ayhan ve onun boks antrenörü Cemal (Tarık Ünlüoğlu) için artık işler eskiden olduğu gibi tıkırında değildir. 50.000 Euro ödemesi gereken borçları vardır. Onları içine düştükleri dar boğazdan kurtaracak bir mucize gereklidir. Ama her ikisi de hayatlarını kurtaracak bu mucizeyi nereden ve nasıl bulacaklarını bilemezler. Ayhan aşırı stresten panik atak olmuştur ve bunu bir boks maçı sırasında fark eder. Doktor ona hava değişimine çıkmasını önerir. Tam da bu esnada Fethiye'de yaşayan abla ve eniştesi, onun da yarı yarıya ortağı olduğu pansiyon arazisini Emlakçı Tayyar'a (Cengiz Bozkurt) satmak niyetindedirler. Fakat Tapu müdürlüğü'ne gidene kadar hiç bilinmeyen bu ortaklık işi bozar. Nurettin Ayhan'ı bulmaya Berlin'e gider. Geri döndüklerinde ise Ayhan ile başlarına türlü komik olaylar gelmeye başlar.

BERLİN KAPLANI OYUNCULARI

Ata Demirer — Ayhan Kaplan
Tarık Ünlüoğlu — Cemal
Necati Bilgiç — Nurettin
Özlem Türkad — Pakize
Nihal Yalçın — Elvan
Cengiz Bozkurt — Emlakçı Tayyar
Tim Seyfi — Ahmet KK
Tonguç Oksal — Muzo
Cemil Özbayer — Şevki Kaplan
Yunus Destebaşı— Rüzgar
Bekir Çot — Konuk oyuncu
Yaman Tüzcet — Garson
Numan Acar — Hoca
Orhan Güner — Hacı
Selahattin Taşdöğen — Antrenör
Onur Buldu — Antrenör yardımcısı

BERLİN KAPLANI NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin rafting sahneleri Antalya, Köprülü Kanyon’da çekildi. Filmin büyük bir bölümü de Antalya’da çekilmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber