Geri Dön

Berrak Tüzünataç: Türk sinemasına at üstünde girdim

2005 yapımı 'Organize İşler' filminde, Cem Yılmaz'ın canlandırdığı mafya babası Müslüm Duralmaz’ın sevgilisi Ebru'yu oynayan Berrak Tüzünataç, at üzerinde göründüğü ilk sahne hakkında konuştu.

Berrak Tüzünataç: Türk sinemasına at üstünde girdim

Berrak Tüzünataç, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un 'Bize Kaldı' programına konuk oldu. Senaryo yazdığını açıklayan Tüzünataç, "Bir hikâyem var. Güvendiğim insanları çok heyecanlandıran bir hikâye. Ancak aynı anda o kadar fazla işle uğraşıyorum ki, tam olarak bitiremedim" dedi.

"ÇOK HAVALI BİR GİRİŞTİ"
Tüzünataç, oyunculuğa nasıl başladığını da anlattı: İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde okuyordum. Staj için CNN Türk’e gittim. Oradaki İK müdürü annemden, babamdan daha hızlı tanıdı beni, ‘Sanatla ilgili bir bölüme yollayalım kızımızı’ dedi. Ben ekonomiyle ilgili bir bölüme gönderileceğimi sanarken, ‘Afiş’ programına staja yolladı. O sırada BKM bir workshop açmıştı, ona katıldım. Katılan herkesi ‘Organize İşler’de oynattılar. Türk sinemasına at üstünde girdim. Çok havalı bir girişti. Çok şanslı bir başlangıç oldu. Sonra da devamı geldi.

Berrak Tüzünataç: Türk sinemasına at üstünde girdim

"BAĞLANMA PROBLEMİM VAR"
Berrak Tüzünataç, kalbinin boş olduğunu söyledi: Şu an yalnızım. Bir süre single (yalnız) kalma ihtiyacım vardı ve bir türlü kalamıyordum. Kendimle baş başa kalıp işime odaklanmak istiyorum. Benim biraz bağlanma problemim var. Ama her ilişkimi de yoğun yaşarım. Uzun boylu erkek severim. Yetenek de çok çekici bir şey. Mizah da benim için önemli.

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber