Cadde Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi! 'Oyunculuk teklifi' cevabı

Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi! 'Oyunculuk teklifi' cevabı

24.12.2022 - 08:00 | Son Güncellenme:

Son yaptığı televizyon programından ayrılıp mesleğine ara veren spiker, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayarak iyi bir teklif gelmesi halinde ekranlara dönmeyi düşündüğünü söyleyen ünlü isim, oyunculuk teklifiyle ilgili sorulara dikkat çeken bir cevap verdi.

Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi Oyunculuk teklifi cevabı

Yıllardır spikerlik ile sunuculuk gibi görevlerde bulunan Jülide Ateş, geçtiğimiz aylarda mesleğine ara verdiğini açıklamıştı. Sosyal medya hesabından izleyicilerine veda eden Ateş, "Ruhum biraz yavaşlamak, dinlenmek istiyor. Hayatımın rutininden, konfor alanımdan çıkıp varoluşuma farklı değer ve anlamlar katan anlara ihtiyacım var" demişti.

Haberin Devamı

Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi Oyunculuk teklifi cevabı

"SADECE ARA VERDİM"

Sonraki günlerde bir otelin düzenlediği etkinliğe katılan ünlü isim, ekranlara veda etmediğini, sadece ara verdiğini söylemiş ve; "Buna bir bakıma kendimi nadasa bıraktı diyebiliriz, sadece ara verdim ve dinlenmek istiyorum, o yüzden nadastayım" diye konuşmuştu.

Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi Oyunculuk teklifi cevabı

Sunucu, çok konuşulan tatil fotoğrafları için de yorum yapmıştı. "Herkes acaba kimle tatile gitti diye merak etmiş, şuna inanabilirsiniz ki tek başıma gittim. Kimse yoktu, olsa saklamam. Sadece kendimi dinlemek, yeniden yapılanmak için tatil yaptım, yanımda kimse yoktu" ifadelerini kullanmıştı.

"TATİL BANA ÇOK İYİ GELDİ"

"30 yılı aşkın stüdyo geçmişim var. Çok yoruldum ve kapalı alanda çok kaldım, yeni yerler görmek istiyorum. Yeniden tatile çıkabilirim" diyen Jülide Ateş; "Tatil bana çok iyi geldi" şeklinde konuşmuştu.

Haberin Devamı

Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi Oyunculuk teklifi cevabı

"SICAK BAKMADIĞIMI PİYASA DA BİLİR"

Tüm bunların ardından bir dönemin ünlü ekran yüzü haber spikeri Jülide Ateş önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Oğlunun eğitimi için Amerika ile İstanbul arası seyahat ettiğini söyleyen Ateş, basın mensuplarıyla konuşarak iyi bir teklif gelmesi halinde tekrar ekranlara dönmeyi istediğini açıkladı.

Şimdilerde televizyonlardaki ekran yüzü kadınları başarılı bulduğunu anlatan ünlü isim, "Size de oyunculuk teklifleri geliyor mu?" sorusu üzerine şu cevabı verdi:

Oyunculuk teklifleri çok gençken geliyordu, benim sıcak bakmadığımı piyasa da bilir. Ben 30 yıl boyunca habercilikten başka hiçbir iş yapmadım. Yapmayı da düşünmüyorum. Gelirse de kesinlikle kabul etmem, gelmesin lütfen. Bu kadar eğitim alanlara bırakmak lazım orayı.

Bir dönemin en ünlü spikerlerindendi Oyunculuk teklifi cevabı

"HAYAT ARKADAŞINA İHTİYACIM YOK"

Hayatında yalnız olmayı sevdiğini ve bundan keyif aldığını da sözlerine ekleyen Ateş, yanında bir hayat arkadaşı aramadığını sözlerine söyleyerek; "Süreci çok sevdim, yalnızlık içimde en iyi dostum kendim oldum. Yalnızlıktan keyif almayı öğrendim. Kimseye ihtiyaç duymuyorum. Çocuğum, ailem, dostlarım var ama bir hayat arkadaşına ihtiyaç duymuyorum" ifadelerini kullandı.