Cadde Birce Akalay köpeği Cipsy'le tatilin tadını çıkardı

Birce Akalay köpeği Cipsy'le tatilin tadını çıkardı

23.06.2023 - 07:10 | Son Güncellenme:

Ünlü oyuncu Birce Akalay, Bodrum tatiline start verdi. Önceki gün Torba’da görüntülenen oyuncu, güneşin ve denizin tadını çıkardı. Köpeği Cipsy’le ilgilenen oyuncu, günü arkadaşıyla sohbet ederek geçirdi.

Birce Akalay köpeği Cipsyle tatilin tadını çıkardı

Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada arkadaşı zannettiği kişi tarafından kandırılmak istenmişti. Dolandırıcılık girişimini son anda fark eden 38 yaşındaki oyuncu, siber suçlu ile yazışmasını Instagram hesabından yayınlamıştı.

Haberin Devamı

"UCUZ ATLATTIM"

Siber suç işleyen dolandırıcılarla başı dertte olan ünlü isim, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Arkadaşlar siber suçlular azıtmış vaziyette! Arkadaşlarınızın kılığına girip çeşitli hilelerle sizlerin hesaplarınıza erişim sağlamaya çalışıyor, aman diyeyim uyanık olun! Sakın ha! Gerçekten arkadaşınız mı emin olmadan sizden çeşitli sebeplerle oy isteyen hesapların gönderdiği linklere şifrelerinizi girmeyin. Biraz önce ucuz atlattım. Profili ben onu yakalayana kadar arkadaşım Dilara Karabay’ın profili gibiydi. Onu yakalayınca da önce IG user oldu ve sonra kayboldu. Bunlar delirmiş iyice. Aman diyeyim, dikkat!

Birce Akalay köpeği Cipsyle tatilin tadını çıkardı

"HERKES DİKKAT ETSİN"

Birce Akalay, yaşadığının kötü bir deneyim olduğunu şöyle ifade etmişti:

Senelerdir böyle olayları duyuyoruz. Bir sürü arkadaşımızın başına geldi. Hep de dikkat ediyoruz ama bu kadar kapsamlı, bu kadar cesur, başkasının kimliği ile girip konuşacak kadar bir suç ile karşılaşmamıştım. Bana da kötü bir deneyim oldu. Herkes dikkat etsin.

Birce Akalay köpeği Cipsyle tatilin tadını çıkardı

BODRUM SEZONUNU AÇTI

Birce Akalay, Bodrum sezonunu açtı. Önceki gün Torba’daki Moyo Beach’te görüntülenen oyuncu, güneşin tadını çıkardı. Köpeği Cipsy’le ilgilenen oyuncu, günü arkadaşıyla sohbet ederek geçirdi.

Birce Akalay köpeği Cipsyle tatilin tadını çıkardı

"ONLARI ÇOK ÖZLÜYORUM"

Görüntülendiğini fark eden Akalay’ın rahat tavırları dikkat çekti. Ailesinin yanına geldiğini söyleyen Akalay, "Onları çok özlüyorum. Tatilde yanlarında olmak istedim” şeklinde konuştu. 

Birce Akalay köpeği Cipsyle tatilin tadını çıkardı