Geri Dön

Bu festivalde üst yaş sınırı 21!

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ‘17” için geri sayım başladı…

Bu festivalde üst yaş sınırı 21!

Yılın en genç festivali; “Genç Bi Şenlik’17”, 21 Ekim Cumartesi günü Life Park' ta.. İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ‘17” için geri sayım başladı…

Özellikle liseli gençler arasında çok sevilen ve kendi tarzlarında öncü; Gripin, Can Bonomo, Kalben, Pera, Sattas, son günlerin en popüler ismi Ezhel ve pop müziğin geç yıldızı Edis’in sahne alacağı “Genç Bi Şenlik‘17”, 21 Ekim Cumartesi günü Life Park’ ta gerçekleşecek.

Modüler Sanat Organizasyon ve Koşan Adam işbirliği ile düzenlenen ve 46 farklı liseden 70 gencin oluşturduğu Genç Bi Şenlik öğrenci komitesinin aktif rol aldığı “Genç Bi Şenlik ‘17”, İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor.

21 yaş üstünün katılmadığı etkinliklere öncü olan “Genç Bi Şenlik ‘17” bu sene de büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, teknoloji, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

Festivalin diğer konukları:
İnternette hazırladığı 'Nedir?' videoları ile kısa sürede fenomen olan Burcu Bakdur'un sunumuyla gerçekleşecek olan festival, Geekyapar ekibi ve Harry Potter fanlarını biraraya getiren Mösyö Taha'nın söyleşileriyle de renklenecek.

AHBAP ve Genç Bi Şenlik İşbirliği:
Bu yılki festivalin ayrıca bir sosyal sorumluluk tarafı da bulunuyor. Sanatçı Haluk Levent'in genel başkanlığında organize olan ve geçtiğimiz aylarda resmiyet kazanan AHBAP platformu ile işbirliği yapan festival, Anadolu'nun bir çok şehrinde yaşayan ve bugüne kadar böylesine büyük çapta bir festival izleme fırsatı bulamamış birçok genci Sarıyer Belediyesi'nin katkılarıyla ağırlayacak.

Magazin Haberleri Bülteni (30 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet