Geri Dön

Buse Varol Alişan'dan ayrılıyor mu? Fotoğraflı açıklama

Ekranlara dönmeye hazırlanan Buse Varol'un Alişan ile boşanacağı yine gündem olmuştu. Buse Varol iddialardan sonra fotoğraflı açıklama yaptı.

Buse Varol Alişan'dan ayrılıyor mu? Fotoğraflı açıklama

2018 yılında dünya evine giren Alişan ve Buse Varol çiftinin evliliklerinin kötü gittiğine dair iddialar zaman zaman gündeme geliyor. Evliliklerinden iki çocukları olan ünlü çiftin boşanacaklarına dair haberlere çift sık sık yalanlama geçse de bir türlü sosyal medyayı ikna edemiyor.

Buse Varol'un attığı fotoğrafın ardından takipçileri alyansının ve tek taş yüzüğünün olmadığına dair yorumlarda bulununca boşanma iddiaları yine gündem oldu. Ancak Buse Varol iddialara sosyal medyasından yanıt verdi.

Buse Varol Alişandan ayrılıyor mu Fotoğraflı açıklama

Varol mutlu evliliğin sırrı olarak kocasının fotoğrafını paylaşırken alyans iddialarına da yanıt verdi. Buse Varol Alişan'ı çok sevdiğini söyleyerek alyansını çıkarmadığını da paylaşımındaki paylaştığı fotoğrafla gösterdi.

Buse Varol Alişandan ayrılıyor mu Fotoğraflı açıklama

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber